Підводний велосипед SEABIKE Standart

Підводний велосипед SEABIKE Standart

Арт: EB-04794
Під замовлення
6 999  грн
Кредит  від 0,01%
Розстрочка online

SEABIKE Standart - це портативний водний велосипед, який призначений для використання в плаванні по поверхні води, а також в дайвінгу.

Портативний пристрій для швидкого руху по воді

Підводний велосипед SEABIKE Standart дозволяє долати відстані в кілька кілометрів з помірною витратою сил, економити повітря в балоні дайвера. Використовується для плавання як у морській, так і в прісній воді.

Зручний і простий в застосуванні

Seabike прикріплений до тіла плавця і за допомогою педалей приводить в рух лопаті гвинтів гребного гвинта, тим самим забезпечуючи високу швидкість транспортування в воді.

SEABIKE приводиться в рух за допомогою фізичної сили і може бути використаний для підводного плавання і дайвінгу. У підводному плаванні SEABIKE допомагає швидко переміщатися по поверхні води і розширює підводну область, яку досліджують. У дайвінг SEABIKE допомагає економити повітря в балоні і при необхідності збільшувати швидкість транспортування. Таким чином можна зберегти дві третини повітря.

Конструкція підводного велосипеда SEABIKE передбачає регулювання під різний зріст людини: мінімальне зростання - 155 см, максимальний - 195 см.

Підготовка до плавання

Збірка Seabike забере у вас не більше 2 хвилин. Збірка проводиться вручну, дотримуючись послідовного, докладного керівництва й не вимагає додаткових інструментів.

Подорожуйте з підводним велосипедом

Водний велосипед має компактний вигляд і невелику вагу, що істотно спрощує його транспортування і зберігання.

Завдяки компактним габаритам в розібраному стані, Seabike не стане для вас тягарем у відпустці або подорожі. Також для зручного транспортування Seabike можна носити як ремінь через сумку, використовуючи ремінь через плече.

Легкий і простий рух у воді з підводним велосипедом SEABIKE Standart наповнить вас приємними емоціями.

Швидкість руху в номінальному режимі: 1 м/c
Максимальна швидкість: 2,2 м
Зріст користувача: 155-195 см
Габарити упаковки: 46х17х17 см
Вага: 3 кг

Дана комплектація оснащена кермом, за допомогою якого можна утримувати SEABIKE і виконувати функції маневрування. Ця версія SEABIKE легко піддається модернізації до версії SPORT і SURF.

Дана комплектація рекомендується для людей, які тільки починають використання SEABIKE, хочуть навчитися основам його використання.

Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)

Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.

Більше про доставку та оплату - у розділі >>>

Поки немає інформації