Підводний дрон PowerRay забезпечить вам першокласний улов!

Компанія PowerVision Technology Group розробила унікальний "глибоководний" безпілотник, який здатний не тільки привернути, а й ловити рибу з води. Пристроєм вже зацікавилися океанологи, кінематографісти і рибалки.

  

Підводний безпілотний апарат здатний занурюватися на глибину до 70 м, вести фото або відеозйомку, виявляти косяки і заманювати рибу на гачок. Уявляєте?

В нашому інтернет магазині підводний дрон PowerRay доступний лише тільки по передзамоленню (в будь-якій вибраній комплектації), орієнтовний час поставки - грудень 2017.

Базова модель пристрою - PowerRay Explorer - оснащена 50-метровим кабелем, що зв'язує базову станцію під водою. Завдяки цьому проводу дрон не тільки не заблудиться, перебуваючи під прісної, солоної або хлорованої воді, але і зможе передавати картинку у форматі 4К своєму власникові.

Модель середнього рівня - PowerRay Angler - розрахована на рибалок, які проти використовувати приманку. Така версія підводного дрона оснащується маяком, що сповіщає про готовність забрати улов.

Повноцінна модель безпілотника - PowerRay Wizard - комплектується VR-гарнітурою, записуючої процес отримання видобутку, для цього не знадобиться гідрокостюм.

Підводний дрон PowerRay аж ніяк не полегшує улов. Але подібно гідролокаційних системам, пристрій допомагає визначити ландшафт і місцезнаходження риби, самої затриманням риби займається людина. Але ЯК це все відбувається!

До PowerRay можна придбати спеціальну гарнітуру віртуальної реальності, яка дозволить вам оцінити обстановку своїми очима. Додатковий бонус власнику таких окулярів - управління підводним дроном за допомогою поворотів голови.

Телефонуйте нам, дізнавайтеся ще більше про цей неймовірний пристрої
і робіть передзамовлення на Підводний дрон PowerRay в ELITE BIKE.