Чому вам не обійтись без DJI OSMO?

Світ не стоїть на місці, і тільки ледачий міг не помітити революцію в фото або відеозйомки. Великий внесок у розвиток технології в цій галузі зробила компанія DJI, чиї квадрокоптера використовуються повсюдно. Але мова сьогодні підійде не про потужні DJI Inspire 1 або Ronin, які можуть собі дозволити режисери та професійні фотографи, а про невеличкий ручний стабілізатор Osmo.

Камера Osmo, на відміну від своїх колег по зйомці, має низку переваг, таких як: компактність, простота і легкість застосування. Якщо порівнювати стедикам з тим же Ronin, який розрахований на підйом професійного обладнання, то тут немає складних налаштувань і механізмів, все інтуїтивно легко. У той же час, ручний стабілізатор гарантує відмінні фото і відео, а його вартість в рази доступніша важких дронів.

На ручці стедікама DJI OSMO RAW  розташований підвіс для сферичної камери. Як ми вже згадували, якість зйомки тут на професійному рівні в форматі 4K. З огляду на такі характеристики і можливості, ціна стабілізатора цілком виправдана і купити DJI Osmo в Україні більш, ніж реально.

На корпусі стедікама передбачено зручне кріплення для смартфона розміром до 6 дюймів. Саме через смартфон ви зможете управляти настройками камери, перемикатися між режимами зйомки, повертати об'єктив, а також використовувати девайс як видошукач. Підключається DJI Osmo до мобільного пристрою через фірмовий додаток, яке можна встановити безкоштовно в магазинах AppStore або Google Play.

Купивши DJI Osmo, навряд чи ви вже повернетеся до звичайної зеркалке. Гіперлапс, таймлапс в статиці і в русі, стабільна зйомка без використання штатива - далеко не повний список можливостей камери. Особливо вражає кругова панорама в автоматичному режимі. Все що потрібно: підняти DJI OSMO над головою, натиснути кнопку і зняти ідеальний кадр!

На передній панелі стабілізатора встановлено мікрофон для запису звукового супроводу відео. Не перестаючи вдосконалювати свій продукт, DJI пропонує операторам додатковий виносний мікрофон, які підвищить якість звуку в кілька разів.

Біля кнопок управління фото і відео розташувалися індикатори готовності камери і підвісу. У стандартну комплектацію стабілізатора входить все необхідне для початку його використання.

Займаєтесь веденням відео блогу? Тоді вам просто необхідно купити DJI Osmo, так як ви отримаєте гарантію ідеально стабільного селфі без ефекту тремтячих рук в русі або на місці. Посміхаємося, махаємо і збираємо лайки і підписників.

Без сумніву, DJI Osmo може стати початком кар'єри майбутнього оператора або геніального режисера, доповнить ваш домашній відеоархів новими якісними відео і зробить відпочинок більш захоплюючим. Не вірите? Просто подивіться відео: