Phantom 4 Advanced: тонкощі камери і переваги

В нашому магазині ви можете купити унікальний квадрокоптер Phantom 4 Advanced, та ще й по найвигіднішій ціні в Украіні! Саме тому нам хочеться в своєму обзорі розповісти вампр о його тонкощі та переваги.

То ж, про камеру цього дрона.

Камера квадрокоптера Phantom 4 Advanced оснащена 1-но дюймовою матрицею з роздільною здатністю 20 мегапікселів. Спеціально розроблений об'єктив складається з 8-ми лінз, що утворюють 7 груп.

У конструкції камери з'явився механічний затвор, який дає можливість знімати динамічні сцени без ефекту ковзаючого затвора, навіть якщо ваш коптер рухається з високою швидкістю. Камера зовсім не поступається стандартним камерам, з нею можна знімати відео в 4K зі швидкістю 60 кадрів / с і максимальним бітрейтом, рівним 100 Мбіт / с, використовуючи кодек H.264, а вибравши швидкість 30 кадрів / с, можна використовувати кодек H.265 . Велика матриця в поєднанні з першокласної технологією обробки даних дає ще більше свободи на етапі редагування.

Фізичний розмір матриці впливає на якість зображення більше ніж кількість мегапікселів, тому що більша матриця отримує більше інформації, в результаті збільшується динамічний діапазон, зменшується кількість шуму і камера отримує кращі результати в умовах слабкого освітлення. Phantom 4 Advanced і Professional оснащені 1-дюймової CMOS матрицею (в чотири рази більше матриці Phantom 4) з дозволом 20 мегапікселів. Сенсор складається з більших пікселів і володіє максимальним значенням світлочутливості, рівним 12800. Дані характеристики гарантують отримання барвистих зображень високого ступеня деталізації, що зберігають достатню кількість інформації для подальшої обробки.

Тонкощі відео.

Покращений процесор обробки зображення дозволяє знімати відео, що відповідає стандартам DCI, з дозволом 4K / 60 (4096х2160) і бітрейтом 100 Мбіт / с, завдяки чому камера може записувати відео з ефектом slow-motion (уповільнене рух).

Відео, записане з використанням D-Log, має великий динамічний діапазон і запас інформації для редагування, що дозволяє витягнути картинку і домогтися саме тієї кольору і яскравості, що вам і потрібно.

Тільки якісні об'єктиви можуть робити барвисті і чіткі фотографії з високою роздільною здатністю. Камера версії Advanced володіє ширококутним об'єктивом з діафрагмою, що працює в діапазоні значень F / 2.8-11 і ЕФР, рівним 24 мм. Він складається з 8-ми лінз (включаючи дві афсеріческіе), що утворюють 7 груп. Об'єктив знижує кількість спотворень і хроматичної аберації, що позитивно позначається на якості фотографій і відео.

Зйомка динамічних сцен.

Все частіше квадрокоптера використовуються не тільки для зйомки статичних пейзажів, а й відмінно підходять для зйомок динамічних сцен. Знімати швидко рухомі об'єкти, використовуючи електронний затвор, досить складно. Саме тому коптер оснащений механічним затвором, що працюють із швидкістю 1/2000 с, який дозволяє знімати динамічні сцени без "ефекту желе". Електронний затвор камери працює зі швидкістю 1/8000 сек дозволяє зловити ідеальний момент, знімаючи до 14 фотографій в секунду в режимі серійної зйомки.

Phantom 4 Advanced оснащений системою FlightAutonomy. Вона складається з 5 оптичних сенсорів, модулів супутникової навігації (GPS і ГЛОНАСС), ультразвукових далекомірів і набору запасних датчиків. Все це допомагає дрону точно утримувати положення в повітрі навіть без сигналу супутників і літати в обмеженому просторі. Оптичні сенсори розпізнають перешкоди в 30 метрах перед дроном. Дрон здатний автоматично загальмувати в 15 метрах перед об'єктом.

Досить інформації? Якщо немає, телефонуйте нашим менеджерам, які дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо квадрокоптера Phantom 4 Advanced.

Купити Phantom 4 Advanced в ELITE BIKE можна вже сьогодні >>>