PEUGEOT AE21: новий міський електровелосипед

Останнім часом багато відомих європейських автовиробників, такі як Audi, BMW, Mercedes-Benz, активно підключилися до проектування 2-х колісних електричних транспортних засобів, вирішивши таким чином розширити асортимент своєї продукції і поліпшити свої позиції на ринку. Головною ідеєю такого виробництва і стимулом стало те, що такий транспорт не є джерелом забруднення навколишнього середовища і, зрозуміло, для будь-якого автовиробника буде завжди безпрограшним варіантом.

Цього літа, в липні, на паризькій виставці шоу класу «Who's Next» відбулася перша презентація інноваційної гібридної моделі електровелосипеда Peugeot AE21, яка була проведена відомої французької автомобільної компанією «Peugeot».

Французький концерн почав займатися випуском велосипедів ще в 1882 році, на відміну від техніки автомобільної, над виробництвом якої "Пежо" почала працювати лише з 1890 року, з появою двигунів внутрішнього згоряння. Уже в 1926 році власники компанії розділили галузь на велосипедну і автомобільну, створивши компанію «Cycles Peugeot». І зовсім недавно, в 2011 році, французький виробник, в партнерстві з «Cycleurope», відновив випуск велосипедів, так як впевнений, що цей вид транспортного засобу є найбільш перспективним варіантом транспортного засобу для міських вулиць в найближчі кілька десятків років.

Електричний велосипед Peugeot AE21, володіючи компактним і стильним зовнішнім виглядом, призначений, головним чином, для переміщення по міським вулицям. Елегантного виду електровелосипед оснащений легкою алюмінієвою рамою Clever Cas, частина внутрішнього простору якої застосовується для розміщення батареї, яка живить невелике переднеприводне мотор-колесо.

У рамі передбачений невеликий багажник «кошик», який розрахований на перевезення малогабаритних вантажів, таких як кейс або ноутбук.

Також в електровелосипед Peugeot AE21 реалізована можливість використання смартфона iPhone в якості приладової панелі, що рідко можна зустріти у електричних скутерів і мотоциклів.

З метою запобігання крадіжки велосипеда, він був укомплектований складним фіксуючим спеціальним замком ABUS Bordo. Знімна акумуляторна батарея може заряджатися велосипедистом як окремо, так і безпосередньо на велосипеді,не знімаючи з рами.

Інформацію про динамічні характеристики цієї моделі електровелосипеда компанія «Peugeot» поки що не надає, роблячи акцент лише на універсальність даної конструкції, відзначаючи, що кермо і педалі електричного байка мають складаний механізм, який значно спрощує його транспортування і зберігання, а також дозволяє економити місце на парковці.

Безумовно, конструкція гібридного велосипеда вийшла дуже гідною. Елегантне поєднання чорного і білого кольору мало кого залишає байдужим.

Французькі виробники запевняють, що вже незабаром покупцям стане доступна ця версія електровелосипеда, який оснащений двигуном з ремінним приводом. Продаж електричного велосипеда запланована французькими виробниками на кінець цього року. А поки що в нашому магазині ви вже можете придбати інші цікаві моделі електричних велосипедів від відомих європейських автовиробників.