Перший український електромото бренд MYBRO

Перший електромото бренд України MYBROelectricmotorcycles - отримав право на життя! 25 червня в Одесі на базі мотошколи MVR відбулась унікальна подія!

Команда MYBRO протягом 3-х років ретельно і досить скрупульозно відбирала найкращі компоненти, щоб презентувати всім охочим своє творіння – мотоцикли MYBRO на 100% електричній тязі.

 

Команда передбачала, що перший такий тест-драйв електромотоциклів зацікавить публіку, але зовсім не очікували, що подія викличе настільки потужний і навіть грандіозний інтерес!

 

Кожен заінтригований 2-х колісної дивиною міг відчути що значить управляти електричним конем.

 

На тест-драйві былибуло презентовано 5 абсолютно різних за характером і духом моделей електромотоциклів MYBRO: DP, Ravon, Rude, Iron и Monk. В запасі команди MYBRO лишились ще 4 необкатані моделі, які вже готуються до наступного тест-драйву.

 

 

Серед тестуючих виявилися і завзяті мотоциклісти, і ті, хто в сідлі мотопілота виявився вперше. Ті та інші не приховували своїх емоцій, ці почуття чітко заявляли: «електромотоциклам в Україні бути!» Надійна і зухвала електрична мототехніка впевнено підкорює урбаністику твого міста.

  

Безумовно, мотоцикли MYBRO - не перші у світі і не перші в Європі! Проте вони однозначно - бездоганні, ще й до того ж MYBROelectricmotorcycles – це перший електромото бренд України!

Мотоцикли MYBRO в нашому інтернет магазині >>>