Пересідаємо на електросамокати

Пропонуємо до вашої уваги лідера продажів ВЕСНА 2022 – електросамокат!

Вже кілька років це не є чимось дивовижним та незвичайним, у великих містах молоді люди давно освоїли цей вид персонального міського транспорту. Тому зараз попит на електросамокати надзвичайно виріс, тому є кілька причин:

  • Вам не потрібно переживати за ціни на паливо та стояти кілометрові черги за АЗС. Електросамокат працює від батареї та зарядивши її вночі, ви весь день можете кататися.
  • Відпадає питання зберігання – вам не потрібен гараж чи платне паркомісце. Ваш персональний транспорт повністю поміститься в коридорі, коморі або на балконі квартири.
  • Встигаєте скрізь. Пробки та тягучки вам не завада – на електросамокаті ви об'їдете будь-який затор і зріжете дворами, оптимізуючи маршрут.
  • Екологічність понад усе. Ви не завдаєте шкоди природі, приєднуючись до мільйонів відповідальних громадян по всьому світу, які дбають про довкілля.
  • Це тренд! Електросамокат – це модно, стильно, актуально та дуже зручно!

Як вибрати електросамокат

Слід одразу розуміти, що є величезний вибір дитячих електросамокатів, ціна на які стартує від 5000 грн., а є дорослі електросамокати, оснащені безліччю корисних функцій.

Отже, для вибору електросамокату визначіться з основним його призначенням: ви хочете їздити на роботу щодня, або періодично проводити активне дозвілля?

Для щоденної експлуатації потрібно вибирати самокати із міцним корпусом та якісними колесами. Придивіться до лінійки Ninebot by Segway. Ці моделі мають великі литі шини, механічні та електричні гальма, амортизатори спереду та ззаду, подвійну батарею та функцію круїз-контролю. Кататися на такому електросамокаті – одна насолода!

Більшість самокатів можна підключити до програми через ваш смартфон, що дозволить робити налаштування з телефону, а також встановлювати протиугінний захист.

Ціни на якісні електросамокати для дорослих коливаються в районі 20 000 грн.

Приходьте до нас у магазин або вибирайте моделі на сайті – ми надамо повну консультацію та допоможемо з вибором. Якщо у вас є можливість приїхати до нас в магазин, то ви зможете протестувати моделі, що сподобалися, покататися на різних електросамокатах і вибрати оптимальну модель для себе!

Вибрати електросамокат за найкращою ціною в Україні >>>