Панорамні відеокамери Insta360

Відеокамери Insta360, які тепер ви можете придбати в нашому магазині, це: стильний дизайн, зручна форма, компактні розміри і демократичні ціни - все те, що дозволяє не тільки записувати, але і транслювати сферичне відео!

Insta360 Air - камера, яка призначена для здійснення панорамної зйомки з кутом охоплення 360 градусів.

Фото: 3008х1504
Відео: 2560х1280
Вага: 26,5 грам

  

Панорамна камера Insta360 Air була розроблена спеціально під використання зі смартфонами, які працюють на Android. Камера підключається до роз'єму micro-USB (або USB-C) і записує відеоролики з кутом огляду 360 °.  Контент, що знімається, зберігається прямо на вашому смартфоні. Користувач може здійснювати живі трансляції, викладаючи контент в Facebook, YouTube і на інші сервіси.

Крім того, пристрій можна підключити до комп'ютера за допомогою відповідного кабелю, що дає можливість використовувати його в якості панорамної веб-камери, наприклад, під час проведення конференцій.

У нашому магазині ви також можете купити камеру Insta360 Nano.

  

Фото: 4096х2048
Відео: 3040х1520
Вага: 70 грам

Компанія Arashi Vision Co., Ltd випустила на ринок компактну 360-градусну камеру Insta360 Nano. 70-ти грамовий гаджет претендує на пристрій повсякденного застосування - ультрасучасний, легкий, компактний!

Камера Insta360 Nano цікава своєю реалізацією у вигляді модуля до останніх смартфонів від Apple. Поєднавши її з iPhone 6/7 за допомогою інтерфейсу Lightning, користувач перевертає смартфон і, запустивши фірмове iOS додаток Insta360, трансформує iPhone в повноцінну сферичну камеру для зйомки 360-градусних фото і відео.

Транслюйте свої відео в мережу.

Камера підтримує Live-режим зі стрімом відео в соціальну мережу Facebook і YouTube. Онлайн трансляція здійснюється бездротовим способом (при підключенні камери до iPhone) через Wi-Fi модуль смартфона.

Зв'яжіться з нашим професійним менеджером, ми поділимося з вами всіма секретами щодо цих унікальних камер і допоможемо підібрати ту, яка максимально підходить під ваші цілі.