Панорамні відеокамери Insta 360

Друзі, в нашому інтернет магазині ви можете купити чудові відеокамери Insta360 за найвигіднішою ціною в Україні! Ці камери мають стильний зовнішній вигляд, зручну форму і компактні розміри - все те, що дозволяє не тільки записувати, але і транслювати сферичне відео!

Панорамна камера Insta360 Air Insta360 Air

  

Ця камера призначена для виконання панорамної зйомки з кутом охоплення 360 градусів. Insta360 Air була розроблена спеціально під використання зі смартфонами з Android. Вона підключається до роз'єму micro-USB і записує відеоролики з кутом огляду 360 °. Знімається контент зберігається прямо на вашому смартфоні. Також ви можете робити живі трансляції, викладаючи контент в соцмережі - Facebook, YouTube.

Відеокамера Insta360 Nano

Insta360 Nano - невеликий ґаджет вагою всього 70 грам, який претендує на пристрій повсякденного застосування. Відеокамера Insta360 Nano - ультрасучасна, легка і компактна!

 

Камера цікава своєю реалізацією у вигляді модуля до останніх смартфонам від Apple. Поєднавши її з iPhone 6/7 за допомогою інтерфейсу Lightning, користувач перевертає смартфон і, запустивши фірмове iOS додаток Insta360, трансформує iPhone в повноцінну сферичну камеру для зйомки 360-градусних фото і відео.

Камера Insta360 Nano підтримує Live-режим зі струмом відео в соціальні мережі Facebook і YouTube. Онлайн трансляція виконується бездротовим способом через Wi-Fi модуль смартфона.

Зв'яжіться з нашим менеджером - ми поділимося з вами всіма секретами щодо цих унікальних камер і допоможемо підібрати ту, яка максимально підходить під ваші цілі.