Панорамні відеокамери Insta 360

Друзі, в нашому інтернет магазині ви можете купити чудові  відеокамери Insta360 за найвигіднішою ціною в Україні! Ці камери мають стильний зовнішній вигляд, зручну форму і компактні розміри - все те, що дозволяє не тільки записувати, але і транслювати сферичне відео!

Відеокамера Insta360 Nano

Insta360 Nano - це невеликий ґаджет вагою всього лиш 70 грам, який претендує на пристрій повсякденного використання. Відеокамера Insta360 Nano - легка, ультрасучасна і компактна!

   

Камера цікава своєю реалізацією у вигляді модуля до останніх смартфонам від Apple. Поєднавши її з iPhone 6/7 за допомогою інтерфейсу Lightning, користувач перевертає смартфон і, запустивши фірмове iOS додаток Insta360, трансформує iPhone в повноцінну сферичну камеру для зйомки 360-градусних фото і відео.

Камера Insta360 Nano підтримує Live-режим зі стримом відео в соціальні мережі Facebook і YouTube. Онлайн трансляція виконується безпровідним способом через Wi-Fi модуль смартфону.

 

Панорамна камера Insta360 Air

  

Ця камера призначена для виконання панорамної зйомки з кутом обсягу 360 градусів. Insta360 Air була разроблена спеціально під використання зі смартфонами з Android.

Камера підключается до розйому micro-USB і записує відеоролики з кутом огляду 360°. Весь контент, що знімається, зберігається прямо на ваш смартфон. Ви також можете робити живі трансляції, викладаючи контент в соцмережі, наприклад, Facebook і YouTube.

 

Звяжіться з нашим менеджером, і ми поділимось із вами всіма секретами відносно цих унікальних камер і допоможемо підібрати ту, яка максимально підходить під ваші цілі.

Друзі, в нашому інтернет магазині ви можете купити чудові відеокамери Insta360