Освітлення

Сортування:

Арт: EB-06138
Світло переднє Lezyne KTV Front
В наявності
675 грн

Велосипедні фари та комплекти освітлення

Використання велосипедних ліхтарів та спеціальних мигалок є обов'язковою умовою експлуатації персонального велотранспорту у темну пору доби. Хоча деякі виробники рекомендують використовувати спеціальні системи світлового оповіщення навіть вдень – все це для максимальної безпеки як велосипедиста, так і інших людей.

Якісні вело фари купити непросто, адже є багато моделей, які мають тьмяне світло, не працюють під дощем та можуть підвести у відповідальний момент, створивши масу неприємностей на дорозі. Тому ми радимо придивитися до ТМ Lezyne, широко представленої на нашому сайті передніми та задніми мигалками-ліхтарями та цілими комплектами світла на велосипед.

Як вибрати світло на велосипед

Мигалки або ліхтарі для велотранспорту діляться за призначенням: кріпляться на передню підсідельну трубу (передня мигалка) та на задню частину сидіння, рами або багажника (задня мигалка). Крім стандартного кріплення на раму, світлодіоди можна кріпити на сумку, кермо, електродвигун (у випадку з електровелосипедом), рюкзак або шолом.

Фари і мигалки для велосипедів також різняться за потужністю: від 15 до 800 більше люмен. Такий показник дуже важливий, т.я. дозволяє позначити велосипедиста більш далекій відстані у темний час доби. Крім потужності важливим є і режим світла – різнокольорові світлодіоди та миготливі вогні також чудово маркують велосипедиста.

Заряджати фари потрібно через USB, режим роботи коливається від 20 до 90 годин, що повністю підійде будь-якій велопрогулянці.

Мигалки для велосипеда можна купити у різних кольорах, корпус – надпотужний пластик із захистом за стандартом IPX7. Огляд більшості фар 180 ⁰. Всі мигалки комплектуються універсальним хомутом для зручності кріплення на будь-яку раму чи іншу частину транспортного засобу.

Купити велосипедне світло, фару для велосипеда

У нашому магазині на вас чекає широкий асортимент світлового обладнання для велотранспорту, самокатів, скутерів за найкращими цінами в Україні. Наші консультанти підкажуть усі нюанси та продемонструють режими роботи мигалок та фар, щоб кожен наш клієнт міг вибрати найкраще рішення для своєї безпеки та комфортної їзди.