Освітлення велосипеда під час нічної поїздки

Як правильно підготуватися до безпечного катання в темний час доби, щоб не виглядати смішно, не переборщити з освітленням? Важливо пам'ятати: не переживайте через свій зовнішній вигляд, перевагау надавайте комфорту і безпеці руху.

Для нічних поїздок існує єдине важливе правило: чим більше світла, тим краще. Щоб зробити себе помітним на дорозі - існує достатньо варіантів. Наприклад, можна повісити на велосипед 2-3 ліхтаря зі світловідбивачами і на шоломі розмістити додаткове джерело світла. Можна взяти світловідбиваючий одяг або накинути жилетку. Це важливо для того, щоб велосипедист був максимально помітним водіям транспортних засобів на дорозі.

Сьогодні є безліч типів велосипедних мигалок, маячків, габаритів, ліхтарів і світловідбивних жилетів. Обов'язково потрібно домогтися ефекту гарного освітлення. До того ж, в темряві без ліхтаря кататися не комфортно, доводиться скидати швидкість і постійно чекати появи з якої-небудь нерівності / ями. Восени і взимку це особливо актуально.

Навіть в денний час при русі по дорозі не варто розраховувати на те, що інші водії вас бачать. Уважний водій, звичайно ж, помітить велосипедиста, але не всі водії мають високу ступінь відповідальності, а так як в уночі ситуація ускладнюється - перед будь-яким маневром будьте уважні, оцінивши дорожню ситуацію кілька разів.

Будьте уважні. Катайтесь в задоволення.