Особливості моделей: DJI Phantom 4 Pro і Phantom 4 Pro+

На перший погляд квадрокоптер DJI Phantom 4 Pro  нічим особливо не відрізняється від Pro+. Однак при більш ретельному розгляді стає зрозуміло, що це не простий «фейсліфт», а повністю оновлена і перероблена модель.

Найважливіша зміна - камера. Тепер вона отримала доросле матрицю фізичним розміром 1 "з дозволом 20 МП, здатної знімати відео з роздільною здатністю 4K / 60fps і серійної фото зйомкою до 14 кадрів в секунду. 

Система автопілота отримала 2 додаткових задніх сенсора-камери, а також інфрачервоні сенсори з боків, створюючи систему запобігання зіткнень, що відстежує перешкоди з усіх 4х сторін і знизу.

Phantom 4 Pro + на додаток отримав інтегрований в пульт управління дисплей високої яскравості. Нарешті з'явилася можливість польоту по точках з вільним обертанням камери в будь-яку сторону, розумние повернення додому з повторенням траєкторії, обминанням перешкод і багато іншого, але тепер це доступно прямо «з коробки» без будь-якого налаштування.

Тому Phanom 4 Pro — перший коптер, що використовує механічний затвор і високоякісні лінзи. Електронний затвор був доопрацьований, щоб отримати мінімальну витримку 1 / 8000с і новий режим серійної зйомки до 14к / с при 20мпікс, отримавши можливість зняти саме потрібний момент.

Запобігання зіткнень з п'яти сторін

Автопілот отримав нові можливості, завдяки стерео камерам, розташованими позаду на додаток до передніх камерам, плюс до цього додалися ІК сенсори, розташовані з боків коптера. Ця мережа створює систему запобігання зіткнень з 4х сторін, що захищає Phantom 4 Pro від більшого кількості перешкод і даючи оператору можливість знімати думаючи більше про зображення, а не про можливість зіткнення.

Використовуючи мережу з шести камер, спрямованих вперед, назад і вниз, Phantom 4 Pro може точно зависати в приміщеннях без GPS сигналу, на балконах або навіть вилітати з вікна з мінімальним контролем пілота. Навіть якщо передні і нижні сенсори перестануть працювати - коптер все одно зможе висіти на місці задні стереокамери. 

Phantom 4 Pro в реальному часі відстежує оточення - інформацію про висоту, позиції, найближчі перешкоди, щоб створити 3D карту і своє місце розташування.

Інфрачервона система в Phantom 4 Pro вперше з'явилася на коптерах DJI. Вміщена зліва і справа - з боків коптера вона вимірює дистанцію між перешкодами і коптером використовуючи 3D сканування. Мережа датчиків в 5-NИ напрямках захищає Phantom 4 Pro від більшої кількості перешкод і дає операторам можливість знімати більш цілісний відеоряд. ІК система дозволяє «відчувати» на великі відстані і точніше вимірювати дистанцію між коптером, визначаючи найближчі об'єкти більш точно, уникаючи перешкод.

Пульт керування з інтегрированим екраном (лише Phantom 4 Pro+ )

Екран в 5,5 дюймів 1080p інтегрований в Phantom 4 Pro +. Він дає яскраву, соковиту картинку, добре видимої навіть на прямому сонці.

Нова технологія польоту по точкам

Просто намалюйте лінію на екрані і Phantom 4 Pro буде рухатися за обраним напрямом, зберігаючи задану висоту. Це дозволяє пілоту сфокусуватися на зйомці для створення більш складних кадрів. 

Повернення додому також був перероблений. Тепер при поверненні додому Phantom 4 Pro може вибирати кращу дорогу, в залежності від умов оточення. На зльоті Phantom 4 Pro записує картинку при зльоті і порівнює цю запис при поверненні для більшої точності при приземленні. Він також може сканувати поверхню для визначення придатності поверхні до посадки.

В комплектацію DJI Phantom 4 Pro Plus включено пульт дистанціоного керування з власним дисплеєм.