Осінь: популярні гіроборди нашого магазину

Найпопулярніший високомобільний електротранспорт сьогодні, як стверджують наші покупці, - це гіроборд. Зрозуміло, ми підтримуємо цю точку думки, так як бачимо, наскільки збільшується його популярність з кожним днем - і серед дітей, і серед дорослих. До того ж, гіроборд здатний витримати цілком пристойну вагу в 100 кг і більше!

Літо вже закінчилося, а ви ще не встигли накататися на гіроскутері? Не біда, осінь - чудова нагода насолодитися теплими днями з друзями, не варто ховати улюблений гаджет. Ранньою осінню погода сприяє катанню навіть більше, ніж влітку!

Вересень цілком можна назвати продовженням літа. А жовтень дарує нам таке розмаїття барв, що кататися в цю пору - саме задоволення, тим більше що на вулиці ще ну так холодно, щоб відмовлятися від задоволення прокотитися по парку і насолодитися не тільки їздою, а й видом ошатного вбрання мовчазних дерев і золота опалого листя. Ну а листопад готує нас до зими, яка, до слова, - теж не привід ховати гіроскутер в затишне місце. Сміливо беріть гіроборд і вирушайте на вулицю!

В нашому магазині ви можете купить гіроборд, що вам сподобався, до того ж - вы можете купить гіроборд по вигідній ціні,

а це приємний осінній бонус - знижки від 12 до 30%!

Їздити на гіроборде можна практично скрізь: на асфальті, по грунтовій дорозі, по пересіченій місцевості і за невисокою траві. Цей транспорт ідеально підійде для веселих прогулянок з друзями, для проведення рекламних акцій, а також для ділових зустрічей.

Знижка 25%Гіроборд WINNER W2 Pro Chrome 6,5 (синій)

Яке місце для катання краще вибрати, щоб покататися восени?

Якщо мова йде про суху погоду без калюж і сльоти - будь-який парк, алея, набережна, стадіон - вибирайте місце, яке вам більше до душі. Намагайтеся уникати місць з великим скупченням людей - так ви нікому не заважатимете, і вам не зіпсують враження від прогулянки. А якщо на вулиці дощик - саме час переїхати в який-небудь торговий або виставковий центр, спортзал чи інше закрите місце з великою кількістю квадратних метрів для комфортної та безпечної їзди.

Весела прогулянка в компанії друзів, незабутні осінні простори в різнокольорових осінніх тонах - це те, чого не замінити нічим.

Веселого катання і барвистої вам осені!