Оригинальні гіроборди GTF: характерні особливості

Різноманітні магазини електротранспорту сьогодні пропонують своєму покупцеві величезний асортимент гіробордов. Але при всьому бажанні купити оригінальний гіроборд іноді складно зробити правильний вибір, дуже не хочеться купити підробку.

Чим відрізняється оригінальний гіроскутер GTF jetroll від аналогічних транспортних засобів?

Полегшена металева рама, виготовлена з магнієвого сплаву володіє високим запасом міцності, витримує навантаження до 258 кг! Такий запас міцності необхідний, тому що металеве шасі гіроскутера в процесі експлуатації піддається постійним навантаженням. Тобто, чим більше запас міцності, тим більше прослужить металеве шасі вашого гіроскутера.

Батарея

Акумуляторна батарея GTF - це батарея власної розробки. Вона розміщується в захисний корпус ABS, заповнюється тепловідвідними гелем. Аналогічна система відводу тепла застосовується в електромобілях, де, щоб уникнути перегріву встановлюють систему охолодження. Модернізована плата контролю стану батарей регулює стандартні параметри, контролюючи перезаряд, коротке замикання. Батарея оснащена датчиком контролю температури всього комплекту елементів живлення. Плата також виробляє по блоках заряд і веде контроль заряду кожного блоку батарей, будучи балансної.

Ресурс GTF батареї - досить високий. Батарея ніколи не викличе пожежі (на відміну від акумуляторних батарей інших гіробордов).

Корпус

Міцний ABS пластик, повнокольоровий в структурі, забезпечує те, що подряпини на ньому не буде видно. І це - одна з головних відмінностей нових моделей гіроскутеров GTF. Глянсове захисне покриття корпусу виготовляється з високоякісного автомобільного лаку, який надає гіроскутеру серйозний зовнішній вигляд, за рахунок чого гаджет виглядає набагато ефектніше, ніж інші міні сігвеї.

Дизайн

Гіроскутери GTF характеризуються уникальним дизайном. Зверніть увагу на уникальний міні сігвей для дітей – Mini Edition. Завдяки інноваційним розробкам гіроскутером Mini Edition може управляти дитина вагою від 10 кг без певних вікових обмежень, хоча застосування інших міні сігвеях обмежує вага дитини - від 25 кг.

Поціновувачі нового і надійного гідно оцінять особливий дизайн цього гіроскутера. У цій моделі для самих маленьких джетрольщіков увагу GTF акцентовано на якості продукту, його вазі, маневреності, стабільності в їзді.

Електроніка

Нові моделі джетролов оснащені надійною електронікою, інтегрованої з мобільним додатком. Гіроскутери GTF оснащені вбудованим блютуз-модулем, до якого користувач може підключитися, використовуючи додаток для смартфона. Якісний стереозвук дозволяють джетролу озвучити до 100 м2 простору, при цьому якість звуку знаходиться на одному рівні зі звучанням таких виробників, як JBL.

Контроль якості

Вся продукція GTF - це 100% оригінальний продукт, 100% гарантійна підтримка. Важлива відмінність продукції GTF від гіроскутеров інших виробників є процес контролю якості виробництва і збірки. Вся продукція перевіряється на стадії складання, приділяється особлива увага всіх дрібниць без винятку.

Аксесуари

Гіроборди GTF володіють фірмовою додатковим захистом для корпусів, яка є власною ідейною розробкою команди GTF, яка також піклується про зовнішній вигляд гіроскутеров. Звичайно ж, неможливо повністю виключити контакт гіроскутера з дорожнім покриттям і різноманітними сторонніми предметами, які викликають механічні пошкодження. Однак їх можна мінімізувати, застосовуючи фірмові захисні аксесуари на всіх моделях гіробордов GTF.

Блок живлення GTF має сертифікацією UL, тобто він ніколи не стане причиною пожежі. Фірмові зарядні пристрої оснащені трьома шнурами для розеток різних країн. Фірмовий блок живлення має якісні комплектуючі, потужні транзистори, значну вагу. За рахунок збільшеного вихідного струму час зарядки буде менше, ніж у традиційних гаджетів, - близько 1 година 40 хвилин (для батареї в 4400 мАг).

Інструкція про експлуатацію

GTF піклується про безпеку своїх клієнтів, тому інструкція про експлуатацію написана на 7-ми мовах. Керівництво про експлуатацію містить в собі техніку безпеки при їзді і всі застереження щодо використання джетролов. В кінці інструкції - гарантійний талон, який заповнюється при покупці. Гарантія - міжнародна!

Серійний номер з голографічним міткою

Всі пристрої GTF промарковані унікальним серійним номером, який зберігається в базі даних. Це дозволяє знати, коли ви придбали гіроскутер і які комплектуючі на ньому були встановлені. У разі будь-яких поломок це допоможе зорієнтуватися, які запасні частини будуть потрібні. Ремонт можна здійснити в будь-якій країні, де є представництва GTF, в тому числі, зрозуміло, і в Україні.

Кращий подарунок людині з життєвою позицією - це фірмовий гіроскутер GTF

Купуючи продукцію компанії GTF ви отримаєте найякісніший досконалий продукт.