Оригінальні електроскутери EliteBike

Скутер з електромотором цілком може стати вашим улюбленим і самим надійним супутником в повсякденному житті. А постійно зростаюча популярність електричних скутерів для багатьох виробників є чудовим стимулом для випуску оригінальних моделей. Пропонуємо вашій увазі огляд деяких моделей електроскутерів, які привернуть увагу всіх шанувальників цього зручного і компактного електротранспорту.

Електроскутер ET Scooter 350W

Останнім часом великої популярності набувають електроскутери, які не потребують пошуків місця для паркування і здатні складатися до максимально компактних розмірів в лічені секунди. Одна з таких розробок - електроскутер ET Scooter 350W.

Алюмінієва рама цього скутера дозволяє скласти його для транспортування або зберігання всього за 5 секунд. Але складна рама - це не єдина перевага даної моделі. Скутер характеризується прекрасними робочими характеристиками, своєрідним зовнішнім виглядом, швидкою зарядкою (близько 4 годин), хорошою швидкістю, відмінним запасом ходу в 40 км, при невеликій вазі в 30 кг цей скутер має здатність перевозити великі вантажі (до 150 кг).

  

Електроскутер YikeBike Model C

Якщо вам потрібен найменший електроскутер, тоді зверніть свою увагу на модель - YikeBike Model C. Цей ультрасучасний вид персонального транспортного засобу припаде до вподоби навіть тендітній дівчині, адже його вага - всього 11,4 кг, а максимальний призначена для користувача вага - до 100 кг .

Такий транспорт можна помістити навіть у компактну сумку під час своєї подорожі або заховати в офісі. При цьому Мodel C надає можливість подолати відстань в 20 км.

Але YikeBike не так простий, як здається на перший погляд - він здатний розвинути швидкість до 23 км / год, при тому що часу для повного заряду батареї знадобиться всього 1,5 години. Електроскутер виконаний з якісного вуглеволокна, володіє колесами в 20 дюймів (переднє) і 8 (заднє), гальмівний шлях при повній швидкості складає всього 9 м.

  

Електроскутер SEEV Citycoco

Найкрасивіший електроскутер нашого магазину - це SEEV Citycoco в чорно-білій колірній гамі. Зрозуміло, покупці можуть вибрати для себе SEEV Citycoco і в іншому кольорі з більш придатною потужністю електродвигуна, з одним або подвійним сидінням для пасажира.

Модель оснащена бортовим комп'ютером, який зберігає інформацію про добовий пробіг, залишку заряду акумулятора і поточної швидкості. Це чудового зовнішнього вигляду електротранспорт з відмінними характеристиками, який ідеально підходить для жителів міст, які не бажають витрачати свій час на пробки на дорогах. Пересуваючись на такому транспорті, ви будете збирати заздрісні погляди перехожих і насолоджуватися швидкістю і свободою.

Цікавих новинок електроскутерів в нашому магазині сьогодні чимало, так що справжні цінителі цього транспорту зможуть вибрати для себе щось підходяще - як за ціною, так і за характеристиками.