Окуляри віртуальної реальності DJI Goggles

DJI Goggles — це зручні окуляри, які призначені для плавного керування FPV польотом. Пристрій сумісний з продуктами DJI, в тому числі з дронами Mavic PRO, Phantom 3, Phantom 4

Конструкція DJI Goggles складається з 2 дисплеїв, розділених на дві секції роздільною здатністю 1920x1080 (по одній на кожне око). Зображення проектується перед очима користувача за рахунок наявності світлорозподілу. А щоб картинки не накладалися одна на одну, застосовується поляризація.

DJI Goggles гарантують деталізовану чітку картинку і надають можливість управляти як самим квадрокоптера, так і зйомкою в процесі польоту.

DJI Goggles працюють протягом 6 годин без підзарядки.

Окуляри FPV передають чітке відео стандарту 720р / 60fps і 1080р / 30fps.

Огляд кожного екрану становить 85 градусів.

Вбудовані потужні антени забезпечують радіопокриття на 360 градусів.

За підтримки системи OcuSync до дрону Mavic Pro можуть одночасно підключитися до 4-х пристроїв.

Швидкий і легкий доступ до режимів управління і функцій меню забезпечує інтегрований тачпад або кнопка 5D на контролері Mavic Pro.

Зручність використання досягається за допомогою продуманого дизайну і рівномірного розподілу ваги аксесуара, завдяки чому повністю виключається тиск на обличчя.

Заказати окуляри віртуальної реальності DJI Goggles ви можете в нашому інтернет магазині з доставкою по всій території України.