Огляд лінійки велосипедів SCOTT 2016 року

Швейцарська компанія SCOTT з'явилася в 1958 році, вона розробила революційні на той час гірськолижні палиці. Її "творцем" був талановитий інженер і гірськолижний спортсмен Ед Скотт. А в 1986 році фірма почала розробляти свій перший велосипед, який вніс у світ велосипедобудівництва величезні інновації, тим самим визначаючи подальшу долю фірми, як одного з провідних виробників велосипедів.

З 2008 року компанія Scott внесла багато інновацій в свої велосипеди, в які було вкладено чимало нових технологій і революційних рішень. У 2016 році компанія SCOTT вирішила поставити свої велосипеди на великі колеса, і тепер моделі Scale, Genius, E-Genius і Genius LT можуть похвалитися їх новим розміром 27,5+ поряд з уже знайомими 29 і 27,5-ти дюймовими.

Сьогодні компанія SCOTT - це лідер у всьому світі. Велосипеди SCOTT користуються великим попитом. Пропонуємо вам огляд лінійки велосипедів SCOTT 2016 року: Scale, Genius Plus, SCOTT Genius LT Plus.

SCOTT Scale

У своєму оновленому втіленні SCOTT Scale представлений моделями 710 Plus і 720 Plus. Рами цих велосипедів мають однаковий сплавом, вони мають більший діаметр коліс, який сумісний з віссю нового стандарту Boost148.

Велосипеди Scale мають 4 розміру рами: від S до XL. На увагу заслуговують такі характеристики, як кут рульового стакана - 67,6 °, досить короткі пір'я - 439 мм, а у рами M розміру - всього 412 мм. Завдяки таким характеристикам райдер отримує невимушену і "живу" їзду.

Серія Scale - це ідеальний варіант для повсякденних заїздів.

SCOTT Genius Plus

На сьогодні вже подано 3 моделі: Genius 710 Plus, Genius 720 Plus і топова модель Genius 700 Tuned Plus.

Рама доступна в 4-х розмірах - від S до XL. У порівнянні з минулим роком в карбонової рами немає ніяких змін. Винятком є рульовий стакан, який на 1,5 ° менше кута підсідельної труби. Задній алюмінієвий трикутник оновився за рахунок нового стандарту осі Boost 148, яка має достатній зазор для покришок шириною до 3-х дюймів.

Налаштовуючи задній амортизатор Genius Plus, надається можливість зміни кута рульового стакана і кута підсідельної труби на 0,5 °, і їх висоти на 4 мм. Genius Plus має 140 мм ходу спереду і 130 мм ззаду.

SCOTT Genius LT Plus

Хід підвіски цієї моделі - 160 мм спереду і ззаду, - це нове втілення Genius, яке є в 3-х різних специфікаціях. Велосипед був розроблений для стабільної роботи на спусках і, зрозуміло, максимального задоволення.

Представляючи 8 моделей (якщо включити E-Genius, то 11), кожна з яких має збільшений діаметр коліс, SCOTT стверджує новий розмір як наступний етап в еволюції гірських велосипедів. І хоч в SCOTT поки ще не відмовилися від традиційних 26-ти дюймових коліс, цей стрибок назустріч новим стандартам - свідоцтво віри компанії в його переваги.

Зараз на ринку представлено дуже багато моделей різних серій, що є незаперечним плюсом для покупця. Купити велосипеди Scott можна, звичайно ж, і в нашому інтернет-магазині, ви можете ознайомитися з асортиментом велосипедів, представлених в нашому магазині, уточнивши їх наявність у менеджера компанії.