Об'єкт бажання: складаний велосипед Mando Footloose

Придбання складаного велосипеда стає ідеальним варіантом для людей, які живуть далеко від зупинок громадського транспорту, що багато часу проводять за містом. Легка вага та невеликі габарити велосипеда, що набуває в складеному стані компактного вигляду, дозволяє зручно перевозити транспортний засіб у громадському транспорті. Його легко помістити у багажнику будь-якого автомобіля.

Гібридний електро велосипед Limited Edition

Ми звикли, що ланцюг і велосипед невіддільні, проте перший у світі складаний електробайк Mando Footloose, що реально працює, показав: без ланцюга цілком можна обходитися.

Над пристроєм працювали корейці, британці та німці. Незважаючи на відсутність ланцюга, педалі залишилися на місці - тут вони виступають як генератор електроенергії. Однієї зарядки вистачить, щоб проїхати 30 км, а якщо час від часу крутити педалі, заряджаючи таким чином акумулятор, то відстань на порядок збільшиться.

За допомогою електронної панелі керування HMI, зафіксованої на кермі, байкери можуть стежити за рівнем заряду батарей, кількістю генерованої електричної енергії, швидкістю, що розвивається, пройденим транспортним засобом відстанню.

Електровелосипед G2 Mando Footloose IM (світло-зелений)

Вбудований бортовий комп'ютер за допомогою датчиків аналізує характер дорожнього покриття та його нахил, і відповідно до отриманих даних регулює швидкість руху велосипеда, щоб уникнути надмірної витрати енергії акумуляторної батареї. Однак потужністю та швидкістю пересування Mando Footloose можна керувати також і за допомогою традиційної ручки акселератора, абсолютно не вдаючись до обертання педалей та покладаючись лише на можливості велосипедної електроніки.

Творці передбачили блок керування, що працює спільно з датчиками для автоматичної зміни передач та моніторингу місцевості, щоб налаштовувати необхідну потужність двигуна, щоб уникнути ривків та перевитрати енергії. Більше того, блок можна зняти, після чого велосипед блокується для захисту від злодіїв (хоча декого і таке не зупинить).

Електровелосипед G1 Mando Footloose (білий)

Електровелосипед Mando Footloose: новий спосіб подорожі 

Електровелосипед із неймовірно компактним складним корпусом без гострих кутів може стати незамінною річчю для тих, кому доводиться їздити у громадському транспорті. У разі потреби транспортування Mando Footloose його можна скласти практично за лічені секунди, натиснувши на парочку важелів.

Купити Mando Footloose в нашому магазині >>>