Новий жорсткий диск для дронів DJI від Seagate

Компанія Seagate створила зовнішній накопичувач зі слотом microSD, спеціально розроблений для безпілотників, DJI Fly Drive. Новинка має об'єм до 2 ТБ і володіє вбудованим кабелем з роз'ємом USB-C, як і більшість інших сучасних моделей, представлених зараз на ринку. Однак у Seagate DJI Fly Drive є ще і слот для карт microSD, якого немає в інших.

Саме ця особливість робить новинку прийнятною для використання разом із квадрокоптерами. Мова йде не про кріплення до дрону, а про використання пристрою в якості резервного сховища даних і копіювання матеріалів, відзнятих дроном. Як стверджує Seagate, слот microSD дозволить копіювати дані прямо в польових умовах. Варто відзначити, що слот підтримують інтерфейс UHS-II зі швидкістю обміну до 280 МБ / c.

Накопичувач Seagate DJI Fly Drive виділяється захисним «бампером», в якому знаходиться кабель USB-C. Виробник взяв до уваги, що більшу частину свого робочого часу пристрій буде знаходитися далеко від робочого столу.

Ім'я бренду DJI в назві пристрою зовсім не накладає ніяких обмежень по частині його використання - його можна застосовувати з будь-якими дронамі або як звичайний зовнішній накопичувач, або просто для копіювання даних з будь-якої карти пам'яті.

У продаж Seagate DJI Fly Drive планується надійти вже цього літа.