Новий велосипед - надійний старий знайомий

Велосипед є одним з найбільш зручних і доступних видів пересування, чим і завоював велику популярність у всьому світі. Він пройшов довгий шлях еволюції і технічного вдосконалення, вважається комплексним винаходом, заснованим на втіленні в життя низки задумів та ідей.

Прообраз сучасного байка з 2-ма однаковими колесами, з ланцюговим приводом на заднє колесо і надувними шинами з'явився в кінці 19 століття, причому його модернізацією в різні роки займалися кілька конструкторів і інженерів.

Серед сучасних велосипедів виділяють кілька основних категорій: кросові, дорожні велосипеди, туристичні, гібридні і гоірські.

Велосипеди гірські призначені для щоденних поїздок, вони випускаються як із закритою рамою («чоловічі»), так і з відкритою, тобто без верхньої труби («жіночі»). Такі велосипеди купують виключно для їзди по гладкій бруківці, так як байки мають легкі рами і тонкі шини.

Туристичні велосипеди обладнані потужними багажниками і важкими міцними колесами, вони мають гарну стійкість і легким ходом.

Для тих, кто любить швидкість, далекі дороги, не боїться автомобілей, без огляду летить без зупинок у дощ чи спеку - тому просто необхідні циклокроси. Такий байк ще називають шосер. Циклокрос, виходячи з його характеристик, можна назвати гібридною моделлю велосипеда, так як він зібрав в собі можливості як шосейного, так і гірського байка. У останнього циклокрос запозичив широкі покришки з глибоким протектором, що дає йому можливість долати відстані в умовах бездоріжжя. Педалі циклокроса додатково ущільнені, щоб убезпечитися від потрапляння бруду. Крім іншого, циклокрос набагато швидший, аніж маунтинбайк.

Гібридний електровелосипед призначений для їзди скрізь, окрім важкого бездоріжжя.

Гірські велосипеди характеризуються широкими колесами з товстої гумою, рамою зі спеціальною геометрією, прямим кермом, посиленими гальмами і великою кількістю передач. Серед гірських велосипедів виділяють жорсткі, хардтейли і двухподвеси: жорсткі не мають амортизаторів, а хардтейл - гірські велосипеди без заднього амортизатора, призначені як для прогулянок по пересіченій місцевості, так і для змагань по дисциплінах кантрі-крос, байк-крос і тріал. Гірський велосипед двухпідвіс має амортизацію обох коліс, що підходить для катання по пересіченій місцевості, так як амортизатори згладжують поштовхи.

В нашому магазині завжди можна купити велосипед будь-якої конструкціїї і з бажаними характеристиками, наші професійні менеджери допоможуть зробити правильний вибір. Проведіть повний тест-драйв велосипеда, щоб зрозуміти, що вам точно подобається саме ця модель. Як і автомобіль, байк повинен бути зручний. Адже буває, що річ може виглядати красиво, але не зручна у використанні, ви повинні відчувати себе добре.

Будемо раді бачити вас - телефонуйте і приходьте в наш магазин.