Новий велосипед - хороший старий знайомий

У всі часи велосипед був одним з найбільш зручних і доступних засобів пересування, завдяки чому і завоював величезну популярність у всьому світі. Цей вид транспортного засобу пройшов довгий шлях еволюції і технічного вдосконалення, велосипед вважається комплексним винаходом, заснованим на втіленні в життя низки задумів та ідей. Прообраз сучасного байка з 2-ма однаковими колесами, з ланцюговим приводом на заднє колесо і надувними шинами з'явився в кінці 19 століття, причому його модернізацією в різні роки займалися кілька конструкторів і інженерів.

Серед сучасних велосипедів  виділяють кілька головних категорій: дорожні велосипеди, туристичні, гібридні і гірські.

Велосипеди дорожні (міські) призначені для щоденних поїздок, вони випускаються як із закритою рамою («чоловічі»), так і з відкритою, тобто без верхньої труби («жіночі»).

Туристичні велосипеди обладнані важкими міцними колесами, потужними багажниками, вони володіють хорошою сиійкістю і легким ходом.

  

Гібридний електровелосипед призначений для їзди скрізь, окрім важкого бездоріжжя.

Гірські велосипеди характеризуються широкими колесами з товстої гумою, рамою зі спеціальною геометрією, прямим кермом, посиленими гальмами і великою кількістю передач. Серед гірських велосипедів виділяють жорсткі, хардтейли і двухпідвіси: жорсткі не мають амортизаторів, а хардтейл - гірські велосипеди без заднього амортизатора, призначені як для прогулянок по пересіченій місцевості, так і для змагань по дисциплінах кантрі-крос, байк-крос і тріал. Гірський велосипед двухпідвіс має амортизацію обох коліс, що підходить для катання по пересіченій місцевості, так як амортизатори згладжують поштовхи.

В нашому магазині завжди можна купити велосипед будь-якої конструкції і бажаними характеристиками, наші професійні менеджери допоможуть зробити правильний вибір. Магазин ELITE BIKE пропонує своїм покупцям консультативну допомогу 24/7 і доступну політику ціноутворення. А з приходом весни ми ще й суттєво розширили асортимент велосипедів.

Будемо раді бачити вас - телефонуйте і приходьте в наш магазин.