Нові концепти 2-колісного електротранспорту від BMW i Vision AMBY та Motorrad Vision AMBY

BMW презентувала концепти 2-колісного електротранспорту i Vision AMBY та Motorrad Vision AMBY. Адже завжди є спокуса зазирнути в майбутнє і уявити, яким може бути персональний електротранспорт для міських жителів, які ведуть активний спосіб життя.

BMW i Vision AMBY — це концепт електровелосипеда, який конструктивно нагадує MTB-байк, розроблений для їзди асфальтом і бездоріжжям.

Його швидкість на велодоріжках буде обмежена до 25 км / год, на звичайних міських дорогах - до 45 км / год, а на багаторядних заміських шосе - до 60 км / год. Застосовується система Pedal Assist, коли велосипедист весь час повинен крутити педалі, електромотор виступає лише в якості помічника.

В свою чергу BMW Motorrad Vision AMBY — це симбіоз велосипеда і мотоцикла. Такий транспорт важчий і більший. Потужність електромотора і ємність акумулятора - вищі, ніж у його побратима, але швидкісні характеристики - повністю повторюють i Vision AMBY (від 25 до 60 км / год).

У цій моделі відсутні педалі, які необхідно крутити. Керування електротягою виконується за допомогою ручки на кермі, як це робиться на мотоциклах.

Додатковою функцією безпеки цих велосипедів служить радар, який буде попереджати водія за допомогою візуальних і звукових підказок, коли транспортний засіб наближається до велосипеда ззаду.

Для використання i Vision AMBY і Motorrad Vision AMBY на високих швидкостях потрібно буде придбати номерні знаки, страховку і, ймовірно, права з відповідною категорією. Поки що в своєму прес-релізі компанія BMW не повідомляє подробиць про технічні характеристики, але як тільки ці байки з'являться в продажу, ви зможете їх замовити у нашому магазині.