Нові аксесуари для MAVIC PRO від DJI

Компанія DJI вже сьогодні представила нові аксесуари для складного квадрокоптера Mavic PRO, які скоро буде можливість придбати в нашому магазині. Обидві новинки розроблені для того, щоб захистити пропелери Mavic Pro і зробити політ квадрокоптера більш безпечним.

- Перший варіант захисту нагадує захист пропелерів Phantom 4, які захищають стандартні пропелери від поломки при можливому зіткненні з перешкодами.


- Другий варіант - це повноцінна клітина для пропелерів, окремий елемент захищає кожен пропелер з усіх боків, роблячи політ максимально безпечним.

Для застосування такого захисту потрібно і заміна пропелерів на менший розмір. DJI пропонує заміну на швидкоз'ємні пропелери розміром 7728. У конфігурації з пропелерами 7728 і «клітинами» польотний час значно скорочується і становить близько 12 хвилин, але, натомість, ви отримуєте більше безпеки при польотах в тісних приміщеннях.

Ще один аксесуар - це досить зручна сумочка, призначена для транспортування або зберігання квадрокоптера. Вона захистить ваш коптер від пилу і подряпин.

Підійде тому, хто не носить з собою сумку, а воліє возити пристрій завжди з собою. Сумочка має верхню міцну оболонку і всередині - м'яку ворсисту підкладку.

Поки ми чекаємо ці новинки, ви завжди можете зробити попереднє замовлення або купити ті аксесуари DJI Mavic, які вже сьогодні є в нашому магазині:

Сумка Mavic Shoulder bag (Upright) і

Акумулятор для квадрокоптера Mavic Pro (Li-Pol 3S 3830mah 11.4v)