Нові акції, новорічні подарунки, приємні сюрпризи!

Друзі, ми хочемо, щоб життя кожного з нас наповнювалася новими кольорами, новими емоціями. Тому вирішили ще запропонувати вам - гарний настрій для всієї родини!

Гіроборд - чудовий подарунок для всієї родини.

Світ вимогливий, він постійно вдосконалюється, демонструючи всім нам щось більш економічне і практичне. Але вже на протязі декількох років дуже популярний усіма нами улюблений вид електротранспорту - гіроборд, котрий став справжнім мейнстримом.

-12% знижка - Гіроборд WINNER K1 Pro Kids 4,5

В чому секрет успіху гіроборду?

Гіроборд чудово підійде для того, хто бажає залишатися мобільним і отримувати максимум драйву від поїздок на роботу, навчання, просто кататися по місту або активно проводити час разом зі своєю сім'єю.

-25% знижка - Гіроборд WINNER W6 Pro Raptor 6,5 (чорно-червоний)

Невеликі розміри гіроборда не вимагають багато місця для його зберігання. Його можна поставити під стіл або просто в кут, в перервах між катаннями по вулиці, торговому центру або просто свого помешкання.

Невелика вага девайса дозволяє переносити його в руках без особливих проблем. Для більшої зручності є і сумка, яка допоможе вам носити свій гіроборд в руках або ж за спиною, як звичайний рюкзаку.

Розумна ціна - ще одна перевага гіроборда. А ще краще - передноворічна знижка! Погодьтеся, більш адекватної ціни за комфортне та економне пересування, яка позбавляє вас необхідності щодня витрачати час в пробках, просто не знайти!

Впевнені, такий цінний подарунок вже точно запам'ятається на все життя, він завжди буде нагадувати людині про того, хто подарував його.

-47% знижка - Позашляховий гіроскутер