Новини та Акції

Де купити найкращий електроскутер

12.08.2021 88

Де купити найкращий електроскутер

Вирішили купити електроскутер? Позашляховий байк з електричним мотором, що розвиває швидкість до 100 км/год? Чудовий вибір, цей вид транспорту сьогодні актуальний. Ми пропонуємо не просто купити електроскутер, а стати власником унікального і екологічно безпечного транспортного засобу нового покоління.

Новинка: електровелосипед Turbo Levo Expert Carbon

05.08.2021 178

Новинка: електровелосипед Turbo Levo Expert Carbon

Specialized LEVO - це новий тип задоволення. Для цього байка крутих гірок не існує. Потужний і легкий двигун допоможе заїхати на будь-який підйом так, ніби їдеш просто по прямій дорозі. Разом з Turbo Levo Expert Carbon кілометри під твоїми колесами будуть танути непомітно.

Переваги електросамоката

31.07.2021 114

Переваги електросамоката

Зараз літо і багато хто звертає увагу на електросамокати. На ринку безліч брендів, моделей і варіацій різних самокатів. Постараємося виділити найважливішу інформацію для новачка, який тільки хоче зануритися в світ невеликих «електричних коней».

Електровелосипед - це свобода пересування

26.07.2021 150

Електровелосипед - це свобода пересування

Сьогодні електровелосипед - найкращий варіант для того, хто обирає активні види відпочинку, а також зручний індивідуальний міський транспорт.

Водний екстрим  з електровелосипедом Manta5 HYDROFOILER XE-1

26.05.2021 153

Водний екстрим з електровелосипедом Manta5 HYDROFOILER XE-1

Друзі, тепер ви маєте можливість купити в нашому магазині перший в світі e-bike на підводних крилах - водний велосипед Hydrofoiler XE-1! В Україні він ексклюзивно представлений компанією ELITEBIKE +.