Новинки від Haibike XDURO - для сміливих гонщиків

Бренд HAIBIKE, заснований в 1996 році, став сьогодні одним з лідерів в області розробки велосипедних рам. Грамотний підхід до конструктивного виконання і ретельне опрацювання всіх елементів трансмісії і широкий модельний ряд продукції, що випускається зробили компанію Haibike всесвітньо відомою. А вже в 2010 році HAIBIKE був визнаний передовим виробником електровелосипедів не тільки на території Німеччини, але й усієї Європи.

Компанія приділяє особливу увагу технологіям і якості, прогресивному електронному приводу і різних систем управління. Кожна деталь електровелосипедів опрацьовується до дрібниць, щоб досягти максимальних ходових характеристик. В даний час HAIBIKE пропонує величезний вибір велосипедів, всі вони перевірені багатьма провідними командами і професійними гонщиками.


Електровелосипеди Haibike XDURO - в нашому магазині >>>

За останні кілька років компанія Haibike випустила кілька інноваційних функціональних електричних велосипедів. Як правило, електробайкі, що доповнюються електричною трансмісією від компанії Bosch, дають людям можливість долати досить тривалі маршрути і по трасі, і бездоріжжю, підніматися по недоступним гірським вершинам, не обтяжуючи себе роботою з педалями.

Активація електродвигуна, так само як і управління швидкістю пересування, здійснюється за допомогою крутіння педалей (тут немає звичної ручки газу). Параметри роботи електричної системи відображаються на електронній панелі управління: швидкість пересування, рівень заряду батарей і дальність ходу. Розташований на кермі дисплей - це можливість водієві керувати режимами пересування, вибираючи з передбачуваних: Sport, Eco, Turbo, Tour.

Зрозуміло, Haibike випускає і традиційні велосипедні моделі. Їх асортимент більше, ніж у електричних, але високотехнологічна конструкція електробайка є козирною картою Haibike. Щороку асортимент електровелосипедів Haibike поповнюється цікавими новинками: це і всюдихідникі з колесами в 29 дюймів, і класичні велосипеди з 26-дюймовими колесами інше. Посилені обода роблять колеса малосприйнятливими до ударів, а практично невагомі покришки забезпечують хороший накат і відмінне зчеплення з дорожнім покриттям.

Дизайн у електровелосипедів Haibike досить своєрідний, проте естетично привабливий. Ці велосипеди завжди легко відрізнити від інших, адже всі до єдиної моделі Haibike - це технологічно досконалі зразки електровелосипедів.

Вага електровелосипедів Haibike в повній комплектації не перевищує 20-25 кг. При такій невеликій вазі, за рахунок подвійного баттіровання і технології гідроформінгу, алюмінієві рами електровелосипедів мають екстремальну жорсткість. А трансмісія Shimano бездоганно працює навіть під час пересування по бездоріжжю.

.

Компанія Haibike завоювала масу шанувальників завдяки високій якості продукції, що випускається з цілком помірними цінами.

У нашому магазині ELITE BIKE ви можете придбати електровелосипеди Haibike XDURO для поїздок, як по міським вулицям, так і бездоріжжю.