Новинки від GoCycle у нашому магазині

Компактний і складаний, стильний і досить оригінальний електровелосипед GoCycle впевнено завойовує величезну кількість вдячних відгуків. Сьогодні - це найбільш затребуваний і цікавий велосипед з мотор-колесом.

GoCycle G3 - найелегантніший велосипед британського виробника GoCycle, який спеціально розроблено для міських поїздок. Його електродвигун потужністю 250 Вт здатний розігнати вас до 32 км / год.

Вдосконалений спеціальний додаток для смартфона дозволить вам легко і швидко налаштовувати двигун GoCycle G3 на необхідну потужність.

Лише уявіть: на одному заряді батареї ви зможете проїхати до 80 км, а якщо ще будете допомагати педалями, використовуючи запрограмовані режими їзди, то пробіг суттєво збільшиться.

Елегантність конструкторського рішення в тому, що в цьому вело практично нічого не видно: ланцюг, батарея і троси - все сховано в магнієву раму, завдяки чому ви ніколи не забрудните свій одяг. А панель управління і передня фара втоплені в рульову колонку. 

  

Gocycle G3 - це зразок відмінної ергономіки та дизайну, до того ж цей велосипед має досить компактні розміри в складеному вигляді, що дуже зручно для його транспортування / зберігання: вам не треба буде ні чохол, ні чемодан - у велосипеда є свій невеликий рюкзак, в який можна покласти все необхідні в дорозі речі.

  

Обирайте бажаний колір - білий, синій ичи чорний - і купляйте GoCycle G3 в нашому магазині в Києві.

Увага: ви можете скористатись чудовою пропозицією: до 10 червня 2017 року, купуючи в нашому магазині велосипед Gocycle G3, ви отримуєте подарунок - комплект підкрилок і фар G3 (+Commuter Pack free) (комплект складається і підкрилок, задньої та передньої фари).

Візьміть з собою GoCycle G3, виходьте на вулицю і насолоджуйтесь своїми емоціями.