Новинки нашого магазину: електросамокати Kugoo

Головні якості електросамоката - легкість, компактність, простота в застосуванні. Водити самокат - одне задоволення, та й електросамокат - це абсолютно безпечний транспорт.

Маючи потужний електросамокат, можна долати досить великі відстані. Деякі моделі самокатів з мотором здатні розвивати швидкість до 35 км/год і без додаткової підзарядки покривати відстані до 30 км - це означає, що ви можете розраховувати на 1-2 години їзди на максимальній швидкості. Погодьтеся, такі електричні самокати варті вашої уваги.

Друзі, в нашому магазині електротранспорту - новинки! Стильні, сучасні, відмінної якості

електричні самокати - Kugoo M-3 Pro      і      Kugoo S2 Booster.

  

Електросамокат Kugoo M-3 

Електросамокат Kugoo M-3 Pro стане вашим улюбленим засобом пересування по місту. Ця модель має стильний зовнішній вигляд, володіє відмінними технічними характеристиками і різним можливостями. Прокатавшись всього один раз на Kugoo M-3 Pro, вам не захочеться розлучатися з ним ні на хвилину.

  

Електросамокат Kugoo S2 Booster 

Електросамокат Kugoo S2 - стане найкращим вибором для людини, у якого головним критерієм вибору самоката з електродвигуном є швидкість пристрою і можливість поїздок на більш далеку відстань. При розробці оновленої версії електросамоката виробники зробили все можливе для усунення дрібних недоробок, помічених при експлуатації першої моделі. Після модернізації електросамокат отримав покращені технічні характеристики.

  

Електросамокат - це дуже мобільний електричний транспорт. Він компактніший і легший за велосипед, а в більшості випадків - і дешевший. Це той вид транспорту, на якому можна не лише кататись, розважаючись, але й їздити у справах на суттєві відстані - в магазин, університет або на роботу.

Електросамокат стане чудовим подарунком будь-кому, незалежно від віку та захоплень. Він ідеально підходить для проведення вільного часу всієї сім'ї.