Новинки нашого магазину: електросамокати GTF

Друзі, в нашому магазині електротранспорту - новинка! Стильні, сучасні і в відмінної якості електричні самокати GTF і електроскейборди GTF. Маючи потужний електросамокат або скейт можна долати великі відстані! Багато самокати з мотором можуть розвивати швидкість до 25 км / год і без додаткової підзарядки покривати відстані до 30 км. Це означає, що ви можете розраховувати на 1-2 години їзди на максимальній швидкості. І, погодьтеся, ці новинки нашого магазину варті вашої уваги.

   

Складний електричний самокат GTF jetscoot Fun Two Edition

Цю модель складного електросамоката можна використовувати в якості стандартного самоката, звичного нам з дитинства, і як електричного, використовуючи мотор-колесо. Застосовувати його можуть і дорослі, і діти. Варто лише відправитися на прогулянку зі своїми друзями, відпрацювати нові трюки - і ви будете в центрі уваги. Електричний самокат GTF jetscoot Fun Two Edition має стильний і лаконічним зовнішній вигляд: 5-ти дюймове переднє колесо, дерев'яну дошку і 2 задніх колеса по 2,7 дюйми кожне. Самокат jetscoot Fun edition обладнано системою з підстроюванням жорсткості, яка дозволити вам комфортно їхати абсолютно рівно по будь-якій дорозі!

    

Електричний самокат GTF jetscoot Fun One Edition

Електричний самокат GTF jetscoot Fun One Edition швидко стане вашим улюбленим персональним засобом пересування, адже завдяки йому, ви зможете отримати ще більше позитивних емоцій від звичайної прогулянки. Максимальна швидкість, яку можна досягати, становить 25 км на годину! Та й для його управління вам не потрібні ні особливі вміння, ні права. Якщо ви бажаєте весело провести час, просто беріть самокат jetscoot Fun One edition і насолоджуйтеся катанням!

  

Електричний скейтборд GTF jetskate Classic One edition

З цим електричним скейтбордом у вас не буде проблем для цікавого проведення часу. До того ж ви легко позбавитеся від похмурого простоювання на дорозі, перевантаженої заторами - за допомогою скейту ви проїдете там, де автомобілю це не під силу. Ніколи раніше дорога на навчання, роботу або зустріч з друзями не була настільки захоплюючою. Електроскейт має мотор-колесо, потужності якого вистачає для приємного та безпечного катання. Він обладнаний гальмами і пультом дистанційного керування, за рахунок чого дорога буде безпечніше. За допомогою пульта можна їхати як вперед, так і назад, гальмувати, а також включати і вимикати ваш пристрій.

  

Електричний скейтборд GTF jetskate Classic Two edition

Цей скейт обладнаний електричним мотором, а, відповідно, їздить набагато швидше звичайного. Наявність гальм і пульта дистанційного керування робить поїздку ще безпечніше. До того ж, за допомогою пульта можна їхати як вперед, так і назад, гальмувати, а також включати і вимикати ваш пристрій. Дошка цього скейта ширша класичного варіанту, вона стійкіша і комфортніша у їзді. Електроскейт GTF jetskate стане відмінним подарунком для будь-якого, незалежно від віку і захоплень. Він ідеально підходить для проведення дозвілля всієї сім'ї.

Купити електросамокати GTF в нашому інтернет магазині >>>