Новинка: панорамна камера Insta360 Pro

Китайський виробник Shenzhen Arashi Vision представив нову панорамну камеру Insta360 Pro 8K, за формування зображення в якій відповідають 6 ширококутних об'єктивів формату HD. Ключовою перевагою камери є висока якість картинки в умовах слабкої освітленості. Вона дозволяє робити знімки з кутом огляду в 360х360 градусів, тобто без «сліпих зон».

Особливість режимів

Зйомка з максимальною роздільною здатністю 8k (7680 × 3840) і FPS 30 кадр / сек вимагає подальшої обробки відео. Це пояснюється тим, що процесор панорамної камери не може впоратися з великим обсягом даних, виробляючи «зшивання» потоку з 6-ти лінз. При запису відео в якості 4k автоматичне «зшивання» не викличе труднощів - камера успішно впорається із завданням без додаткової допомоги.

Що стосується фотозйомки, то об'єднання картинок (звичайних і 3D) виконується на апаратному рівні. Зйомка 3D відео обмежена якістю в 6k при FPS 30 кадр / сек.

Трансляція в мережу

Крім зйомки 360-градусних фото і відео з роздільною здатністю 8k, панорамна камера Insta360 Pro орієнтована на організацію онлайн стріму 4k. Трансляція налаштована (по замовчуванню) на такі платформи, як Facebook, YouTube, Periscope, Twitter, а в міру оновлення прошивки кількість сервісів буде збільшено.

Стрім може здійснюватися через інтерфейси Ethernet, Wi-Fi або 4G, що значно розширює потенціал потокового мовлення в різних умовах.

Високі стандарти

Камера Insta360 Pro обладнана модулем автоматичної стабілізації зображення - необхідною опцією при зйомці динамічних сцен. Вбудованого акумулятора (5000 мАч) буде досить для автономної зйомки протягом 1-1,5 годин, також є можливість підключення камери до блоку безперебійного живлення 12V.

Запис якісного стереозвуку виконується за допомогою 2-х мікрофонів, які протилежно спрямовані і розташовані на корпусі камери рівновіддалено. Повний контроль над картинкою під час зйомки доступний при підключенні камери до HDMI 2.0 класу D.

Якщо зйомка проводиться в статичних умовах, стає доступний запис контенту не тільки на карту пам'яті MicroSD, а й безпосередньо на комп'ютер при синхронізації обладнання через USB 3.0.

У нашому магазині тепер можна купити цю панорамну камеру Insta360 Pro по самій демократичній ціні в Україні!