Новинка від DJI: суперпортативний коптер Mavic Air

Компанія DJI представила складаний квадрокоптер Mavic Air: надпортативний дрон з 3-х осьовою стабілізованою камерою, яка знімає в дозволі 4K, системами SmartCapture, Flight Autonomy 2.0 і розширеним автопілотом. Конструктори спробували об'єднати в цій моделі коптера можливості Mavic Pro з компактністю Spark.

Новий Mavic Air - це надпортативний складаний коптер з камерою, новими інтелектуальні можливостями і функціями і раніше недоступні в інших коптерах від DJI. Дрон орієнтований на любителів подорожей, тому в ньому представлені кращі можливості від DJI Mavic Pro, такі як 4K-камера, нові режими QuickShot і SmartCapture для зручної та ефективної фото- і відеозйомки, а також впроваджена нова система FlightAutonomy 2.0 з розширеним автопілотом для безпечного польоту.

Кожна деталь камери Mavic Air була розроблена для забезпечення максимальної ефективності. Камера дозволяє отримувати чіткі знімки із зображенням 12 мегапікселів з використанням нових алгоритмів HDR, які зберігають більше деталей на кожній фотографії в будь-який час дня, від світанку до заходу сонця.

Портативність і потужність Mavic Air вагою 430 г роблять дрон самим портативним: складні промені і пропелери щільно лягають уздовж аеродинамічного корпусу. Завдяки цьому в складеному вигляді дрон не більш сучасного смартфона. До того ж, Mavic Air - перший дрон DJI з додатковим роз'ємом для карт пам'яті microSD і вбудованою пам'яттю об'ємом 8 Гбайт, за рахунок чого можна зберігати фотографії і відео безпосередньо в Дронь під час польоту. Новий порт USB-C також спрощує експорт отриманих знімків.

Mavic Air - це справжнє диво інженерної справи і дизайну, яке розширює можливості для дослідження, в будь-якому місці де б ви не знаходилися.

Mavic Air постачається в трьох колірних рішеннях: чорний онікс, арктичний білий і червоне полум'я.

  

Ще більше інформації про цей супер портативний дрон дивіться в характеристиках цього коптера в нашому магазині.