Новинка від DJI Innovations: міні-дрон DJI Spark

У полку міні селфі-дронів прибуло! Компанія DJI випустила новий квадрокоптер Spark (з англійської - іскра). Компанія DJI позиціонує цей мініатюрний квадрокоптер як селфі-дрон для використання в подорожах, на прогулянках або під час занять спортом. 

Це найменший серед усіх дронів компанії і перша модель, для якої можна вибрати колір корпусу (білий, блакитний, жовтий, салатовий, червоний) і керувати руками! Так, без пульту і без мобільного пристрою!

    

   

Довжина новинки становить лише 14 см, але при цьому апарат може похвалитися крутими можливостями.

Дві інноваційні функції: керування руками і зліт з руки.

DJI робить акцент на тому, що Spark може злітати безпосередньо з вашої долоні і при цьому слідувати за людиною (або будь-яким іншим об'єктом, що рухається). Керування виконується за допомогою смартфона або планшета, але напрямок польоту цього дрона можна задавати - руками, використовуючи жести.

! Максимальна швидкість дрона в спортивному режиму – 50 км/ч.

Новинка отримала камеру з сенсором 1 / 2,3-дюйма, яка робить 12-ти мегапіксельні фотографії і якісні відео в Full HD. Spark вміє робити вертикальні і горизонтальні панорами, пілотові достатньо лише натиснути одну єдину кнопку.

Головною метою інженерів DJI було створити дрон максимально компактним, тому вони пожертвували деякими моментами. Наприклад, камера може повертатися лише вгору чи вниз. Її не можна повернути вліво чи вправо, для цього потрібно повернути сам дрон. Але навряд чи це можна назвати проблемою.

DJI Spark оснащено усіма необхідними датчиками, які не дозволять йому впасти або зіткнутися з іншими об'єктами. Якщо дрон втратить зв'язок з пультом, він просто повернеться на місце старту. При швидкості 20 км / ч одного заряду акумулятора вистачить на 16 хвилин польоту. Здається, це не так багато, зате батарею Spark можна заряджати навіть від звичайного зовнішнього акумулятора через USB-кабель.

Spark, не дивлячись на свою мініатюрність поєднує в собі всі найновіші розробки компанії DJI.

Основні його характеристики:

Всі характеристики дивіться тут >>>

В нашому інтернет магазині ви вже можете оформити передзамовлення і купити цей коптер.

DJI Spark представлено у двох комплектаціях - базовій и Fly More Combo.

  • В базову комплектацію входить: квадрокоптер, 6 пропелерів, 1 батарея, зарядний пристрій і кабель.
  • В комплектацію Fly More Combo входить: квадрокоптер, 2 батареї, пульт ДУ, 8 пропелеров, кабель, захист на 4 мотори, хаб для зарядки, сумка.