Новинка від DJI: білосніжний Mavic Pro

Компанія DJI випустила нову версію свого дрона Mavic Pro під назвою Mavic Pro Alpine White.Нова модель виконана в білосніжному кольорі, включаючи комплектний пульт дистанційного керування і лопаті пропелерів.

 

Якщо ми станемо просто перераховувати характеристики DJI Mavic Pro - ви подумаєте, що це дрон класу Inspire One ... І, частково, матимете рацію. За тим винятком, що він в 4 рази менше звичайного Phantom 4.

Mavic - це ультракомпактний квадрокоптер, який не поступається за характеристиками своїм старшим побратимам. Він легкий в управлінні, під зав'язку набитий високими технологіями і з легкістю перетворить польоти в маленькі твори мистецтва, а після - легко поміститься навіть в дамську сумочку.

DJI Mavic - це абсолютно нова система передачі даних, що дозволяє управляти дроном на відстані до 7 км, 4 оптичних датчика і 4K камера, встановлена на 3-х осьовому стабилизирующем підвісі. Всім цим управляє 24-ядерний процесор. Все для простоти і безпеки польотів: лише доторкніться пальцем до дисплея смартфона або використовуйте аналогові джойстики на пульті - і DJI Mavic Pro вже в повітрі.

Головні переваги:

  • Камера підтримує можливість запису відео з роздільною здатністю 4K.
  • Максимальна дистанція польоту складає 13 км.
  • Максимальна тривалість польоту може досягати 27 хвилин.
  • Максимальна швидкість руху в режимі Sport - 65 км / ч.
  • Система передачі сигналу OcuSync дозволяє передавати зображення з камери дрона на відстань до 7 км.

У пристрої використовується система камери з поліпшеною стабілізацією, а також ряд розумних функцій для управління польотом, включаючи ActiveTrack, TapFly, Gesture Mode.

У комплект поставки дрона DJI Mavic Pro Alpine White включаються пульт дистанційного керування, дві додаткові пари пропелерів, дві додаткові батареї і чохол для перенесення.

Купити квадрокоптер DJI Mavic Pro Alpine White >>>