Новинка магазину: eлектроскейт Backfire Falcon

Електроскейт Backfire Falcon можна назвати унікальною інновацією в скейт-індустрії. Ця модель зарекомендувала себе як стильний і прогресивний пристрій, розроблений для активних людей.

Синій скейт                                   Червоний скейт

Скейтборд, виконаний з матеріалів найвищої якості, здатний витримати райдера вагою до 110 кг, хоча сам пристрій важить близько 6 кг.

Колеса діаметром 83 мм, високошвидкісні підшипники, запатентована підвіска ZeroGravity® забезпечують йому відмінну маневреність, чудову стійкість і високі амортизаційні властивості. Ви легко зможете долати будь-які нерівності дороги.

До того ж, потужний мотор на 1200 Вт наділяє цей електроскейт силою та інтенсивною динамікою, що дозволить вам здійснювати маневри найвищого класу. Чудові ходові якості і плавність стабільні навіть при підйомі на 30° вгору.

Переваги електроскейт Backfire Falcon: стильний прогресивний дизайн, легка вага і компактні розміри, літієва батарея в 8Ач і час її повного заряду - близько 3 години, запас ходу - 36 км, та й швидкість пристойна - 15 км на годину.

Купуйте електроскейт Backfire Falcon в нашому магазині за найбільш вигідною ціною в Україні, і він оперативно довезе вас у будь-який напрямок міста.

Backfire Falcon - безперечна альтернатива автомобілю і навіть велосипеду. Це варіант для тих, хто любить бути завжди першим!