Новинка магазину: електросамокат NineBot KickScooter Es2

Що являє собою електросамокат NineBot KickScooter Es2? Стильний, потужний і швидкий електричний самокат є яскравим представником серії компактного електротранспорту Ninebot KickScooter ES.

NineBot KickScooter Es2 - це універсальна модель, яку охоче вибирають як початківці, так і досвідчені райдери.

Цей електричний самокат призначений для комфортного пересування в міських умовах. Він обладнаний зручним складним механізмом, завдяки якому його легко помістити в багажник, великий чемодан, або просто перенести в руці.

Однією з найважливіших його відмінних рис є відмінно продуманий дизайн. Ця конструкція поєднує в собі досить товсту рульову стійку і тонку деку з характерним витонченим вигином в передній частині.

Корпус електросамокату NineBot KickScooter Es2 виготовлений з алюмінію високої якості. Дека для максимальної зручності покрита двухміллімітровим шаром зносостійкого силікону - завдяки цьому забезпечується відмінне зчеплення з підошвою взуття. Такий майданчик для ніг не ковзає навіть при наявності вологи на ній, до того ж вона без проблем піддається очищенню.

Діаметр коліс даної моделі становить 8 дюймів, як і у більшості інших представників середнього класу.

За зовнішнім виглядом цей електричний самокат практично нічим не відрізняється від звичайного, так як зовні у нього немає жодного кабелю. Абсолютно всі технічні елементи надійно заховані усередині корпусу пристрою.

Рульова стійка містить в собі акумуляторну батарею і всі електронні модулі - тому і є досить масивної.

Завдяки відмінним функціональним особливостям електросамокат Ninebot by Segway Kickscooter Es2 ідеально підходить для міських подорожей на середні відстані.

Керувати електричним самокатом Ninebot Kickscooter Es2 дуже просто навіть новачкові. Спеціально для цього призначається одна-єдина кнопка, розташована на рульовій стійці і має зручну круглу форму.

Для включення пристрою потрібне одне коротке натискання, а для виключення - довге. При включеному самокаті за допомогою короткого одиночного натискання цієї кнопки можна включати і вимикати передню світлодіодну фару. А подвійне натискання дозволяє послідовно перемикати режими їзди - економний, стандартний і спортивний.

  

Для електросамоката характерно безліч важливих переваг, які роблять його незамінним супутником для поїздок в міській і поза межами міста. Це пристрій ідеально підходить для пересування по асфальтованому покриттю, гравію, а також по стежках в лісопарковій зоні.

Серед найголовніших переваг, що спонукають купити Ninebot Kickscooter Es2, слід виділити:

  • стильний сучасний дизайн;

  • добре продуману конструкцію, де все технологічне наповнення заховано надійно всередині;

  • інтуїтивно зрозумілу систему управління;

  • абсолютну екологічну чистоту, необхідну як в невеликих містах, так і в мегаполісах;

  • простий механізм складання.

В нашому інтернет магазині ви можете купити цей електричний самокат у будь-який зручний час.

Впевнені, Ninebot Kickscooter Es2 стане вашим надійним супутником у повсякденних поїздках!