Новинка: квадрокоптер DJI Phantom 3 Professional

На сьогоднішній день популярність квадрокоптера - на висоті, і вона стрімко продовжує набирати обертів. Якщо кілька років тому квадрокоптер вважався забавою і оригінальною розвагою, то зараз його застосовують повсюдно. Це чудо техніки використовують фотографи, будівельники, поліцейські, наглядові служби та багато інших. А все тому, що цей літальний апарат дозволяє здійснювати з висоти пташиного польоту фото або відеозйомку.

І одним з найбільш популярних квадрокоптерів на ринку є квадрокоптер DJI Phantom 3 Professional, оснащений камерою, здатною знімати в 4К дозволі, а це можливість робити найвищої якості знімки і записувати в HD-дозволі відеоролики. До того ж, ця модель володіє ідеальним поєднанням якість / ціна. Ви можете купити квадрокоптер DJI Phantom 3 Professional швидко і вигідно в інтернет магазині EliteBike.

  

Цікава опція, якою володіє Phantom 3, є функція Follow me, яка полягає в тому, що після її активації апарат буде слідувати за вами, якби ви були на велосипеді, пробіжці або лижах, і робити знімки з вашою участю.

Квадрокоптер DJI Phantom 3 Professional здатний вести відео стриммингу і транслювати його в Мережі Інтернет на популярні ресурси.

Дуже важливою є ще одна функція - «Point of Interest», яка дає можливість зафіксувати камеру на якомусь об'єкті на місцевості, незалежно від того, як ви будете управляти пристроєм.

З переваг Phantom 3 слід зазначити підтримку систем ГЛОНАСС, додано кілька додаткових сенсорів, включаючи ультразвуковий, збільшена кількість супутників, до яких прив'язаний коптер.

Особливої поваги заслуговує час, на який здатний знаходиться в повітрі цей квадрокоптер: загальний час його польоту складає більше 3 годин, цього цілком достатньо для здійснення повноцінної фото / відеозйомки. До того ж, він може підніматися на висоту 6 км над рівнем моря і розганятися в польоті до 16 м / с, ча це - відмінний показник для пристроїв такого типу.

Ви можете купити квадрокоптер DJI Phantom 3 Professional в нашому магазині за доступною ціною ..