Новинка: гексакоптер Yuneec Typhoon H Advanced RTF

Гексакоптер Yuneec Typhoon H Advanced від всесвітньо відомої компанії Yuneec - це інновація 2016 року, новинка в сфері аерофотозйомки за допомогою безпілотників - тепер в нашому магазині!

Typhoon H - це швидкість польоту і витривалість. Чи не кожному професійному апарату буде під силу швидкість 70 км / год і віддаленість від оператора на 2 км!

Радіокерована модель поєднує в собі можливості, що раніше були доступні тільки професіоналам і захоплююче дозвілля. Базова комплектація Typhoon H Advanced включає акумулятор 14,8 в 5400 мАг 4S, він хоч і один, але дозволить тримати цей мультикоптер в повітрі до 25 хвилин!

Ви зможете контролювати цей дрон досить просто, так як радіоуправління одночасно і високотехнологічне, і легкодоступне. Політ пристрою буде завжди під контролем!

Щоб з борта мультикоптера отримувати картинку високої якості в режимі On-line Full HD, переглядати показники телеметрії або виконувати настройки - не потрібні додаткові гаджети (смартфони / планшети). Все включено! Автономний режим польоту ви можете запрограмувати заздалегідь і зробити унікальні фото / відеокадри.

Typhoon H Advanced - це мультикоптер з шістьма променями.

І це його найважливіша особливість. Досвідчені пілоти підтверджують, що гексакоптер володіє очевидними перевагами: вихід з ладу 1-го з 6-ти моторів не дозволить дрону впасти на землю, як це може статися з квадрокоптером. У разі технічної неполадки, дрон акуратно і впевнено приземлиться неушкодженим.

У нашому магазині ви можете купити мультикоптер Yuneec Typhoon H Advanced і використовувати його для різних цілей, наприклад:

 - знімати приголомшливі пейзажі;
 - зробити приголомшливі по оригінальності Селфі;
 - підготувати цікавий репортаж з елементами детективу;
 - зняти висококласний кліп.

Фантазія безмежна, а можливості вже доступні і чекають вас в магазині ELITE BIKE! До того ж, ми є офіційним дистриб'ютором квадрокоптера ТМ YUNEEC.

Yuneec - це компанія з багатющим досвідом інновацій в області безпілотної авіації та електроніки.

Телефонуйте - наші фахівці готові дати грамотні консультації і відповісти на всі питання в сфері електротранспорту. Замовляйте новинки в ELITE BIKE і отримуйте можливості для професійного росту і спосіб поглянути на світ з висоти!

Друзі, запрошуємо вас приєднатися до нас на сторінки таких популярних мереж,

FaceBook і YouTube