Новинка 2017 року: гіроскутер міні сигвей NINEBOT PLUS

Гіроскутер NINEBOT PLUS - це новинка 2017 року, яка стане не тільки вашим надійним засобом пересування, а й відмінним помічником, так як цей гіроскутер тепер має функцію "слідуй за мною".

Гіроскутер Xiaomi Ninebot Plus - це вдосконалена версія Ninebot, на якій можуть впевнено їздити як дорослі (не більше 100 кг навантаження), так і діти. Прорезинена платформа зводить до мінімуму можливість зісковзування ніг при їзді.

Найцікавішою особливістю цього міні сігвея є його вдосконалений пульт дистанційного оновлення. Тепер за допомогою пульта дистанційного керування всього одним натисненням кнопки у вас є можливість змусити гіроскутер Xiaomi Ninebot Plus слідувати за вами. Система бездротової локації з точністю визначить ваше місце розташування.

Завдяки цій унікальній функції ваш міні сигвей цілком може перетворитися в помічника: ви можете поставити на нього сумку і спокійно пересуватися, а гіроскутер буде слідувати за вами. Хіба не чудово?

Які ще удосконалення є в моделі 2017 року?

По-перше, мотор. Його потужність тепер становить 800 Ватт.

По-друге, батарея на 329 Втч проти 240 у попередній моделі. На одному заряді можна проїхати до 35 км шляху! Та й акумулятор має хороший захист від вологи - клас захисту IPX6.

По-третє, колір освітлення передньої фари змінюється в залежності від напрямку вашого руху.

По-четверте, максимальна швидкість зросла з 16 до 20 км / год.

  

До речі, в якості опції, додатково, ви можете встановити на цей гіроскутер 3-х осьову відеокамеру.

Цей гіроскутер стане чудовим подарунком, як для себе, так і своїм рідним чи близьким друзям!

В нашем интернет магазине вы уже сегодня можете купить новинку 2017 года - мини-сигвей Xiaomi Ninebot Plus!