Нова версія квадрокоптера DJI Phantom 4 Pro/4 Pro+ V2.0

Компанія DJI презентувала вдосконалену версію дрона Phantom 4 Pro / Pro + V2.0, який був створений на основі версії Phantom 4 Pro. Оновлений дрон зберіг в собі всі функції Phantom 4 Pro - 30-ти хвилинний час польоту, систему виявлення перешкод в 5 напрямках, до 7 км діапазон передачі сигналу і 1-но дюймовий CMOS сенсор камери, записує відео в 4K зі швидкістю 60 кадрів / сек.

Важливим оновленням дрона є істотне зниження шуму від роботи гвинтів, і це досить серйозне досягнення. Нові регулятори обертів (ESC) і пропелери які знизили шум на 4db, по тестах в приміщенні шум знизився на 60%.

Був змінений і цифровий відеолінк з Lightbridge 2 на OcuSync, що дає передачу відео до 7 км. Цей перехід дозволяє використовувати окуляри DJI Goggles без додаткових проводів і передавати відео 1080 / 720p (у версії Pro тільки 720p).

Дистанційний пульт управління Phantom 4 Pro V2.0 має систему передачі OcuSync, яка дозволяє безпілотнику підключатися до DJI Goggles по бездротовому з'єднанню. Пульт Phantom 4 Pro V2.0 несумісний з Phantom 4 Pro, який використовує передачу Lightbridge, але інші аксесуари - батареї, зарядні пристрої, кабель змінного струму, захист пропелерів і фільтри ND - сумісні і з Phantom 4 Pro, і з Phantom 4 Pro V2 .0.

Вага нової моделі 1375 г (проти 1388 грам).

Зміни здаються не такі істотні, але вони більш якісні. До того ж, приємним є і те, що ціна нової моделі не змінюється, оновлені квадрокоптера DJI Phantom 4 Pro V2.0 і DJI Phantom 4 Pro + V2.0 планують поставлятися в майбутньому замість звичайних.

Ви можете вже зробити попереднє замовлення в нашому магазині на новинки Phantom 4 Pro V2.0 і Phantom 4 Pro+ V2.0.