Нова версія Concept_One від Rimac

Хорватська компанія Rimac Automobili в рамках Женевського автосалону продемонструвала нову версію свого гіперкара Concept_One. Удосконалена модель стала ще могутніше і швидше.

Компанія Rimac існує з 2007 року, вона носить ім'я свого засновника Мате Рімаца, який спочатку займався поліпшенням бензинових автомобілів, але потім компанія стала займатися виробництвом електричних машин і різноманітних комплектуючих.

Новий Concept_One отримав модернізовані двигуни з поліпшеною динамікою і збільшеною і без того значною потужністю. Датою оновлення трансмісія і електроніка машини. Електрокар оснащений новою батареєю на 90 кВт / год, що дає проїхати на цьому авто 350 км БЕЗ підзарядки.

Максимальна швидкість електромобіля - 355 км / ч.

Потужність 4-х електромоторів збільшилася на 100 кВт до 900 кВт (1 224 к.с.), що дає можливість суперкару розганятися до 100 км / год за 2,5 секунди, до 200 км / год за 6 секунд, і до 300 км / ч за 14 секунд.

Кожен мотор для контролю має датчик, який 100 разів в секунду передає інформацію в систему управління.

Хоча кілька автомобілів вже і відправлені покупцям, все ж Concept_One використовується більше на презентаціях і виставках. Поки що Rimac активно займається налагодженням зв'язків з постачальниками і дистриб'юторами, планує в поточному році виготовити і продати 8 автомобілів.