Назустріч вітру з Ninebot Mini Pro

Сучасний світ постійно поповнюється новими пристроями, які полегшують життя пересуванням у великому місті. І ми точно можемо сказати, що такий транспортний засіб, як міні-сігвей Ninebot Mini Pro вже полюбився не тільки підліткам і молоді, а й усім тим, хто веде активний спосіб життя.

Цей 2-х колісний транспортний засіб, що працює від акумулятора, нагадує зовні колісницю, з яким справиться навіть дитина. Міні-сігвеї зараз масово застосовуються по всій земній кулі, і застосування їм знаходять практично скрізь. Це не тільки прогулянки з друзями або поїздки на роботу, на такому транспортному засобі пересуваються навіть поліцейські в деяких країнах.

Зверніть увагу, що з 1-го червня ми пропонуємо вигідну літню пропозицію:

При покупці оригінальних моделей
Гіроскутера міні-сігвея Ninebot Mini Pro (білий)
чи Гіроскутера міні-сігвея Ninebot Mini Pro (черний)

цей ОРИГІНАЛЬНИЙ РЮКЗАК з USB - БЕЗКОШТОВНО!

Ninebot Mini Pro – це дуже компактна і легка модель, вага якої становить всього 12,8 кг. Незважаючи на невеликі габарити, потужність електричного мотора дозволяє міні-сігвеї розвинути швидкість до 18 км на годину. На повному заряді батареї, яку до 100% потрібно заряджати 4 години, сігвей може проїхати близько 30 км. Максимальна вага користувача не повинні перевищувати 100 кг. Діаметр коліс пристрою - стандартний - 10.5 ''. Висота керма регулюється.

  

Завдяки фірмовому софту, який працює на всіх смартфонах з операційною системою Android / iOS, ви зможете дистанційно керувати гіроскутером. Додаток настільки простий, що оволодіти ним може навіть дитина. Завдяки цій системі управління ви зможете контролювати всі характеристики міні-сігвея і навіть запланувати необхідний маршрут, який доставить вас до потрібної точки.

Купити гіроскутер міні-сігвей Ninebot Mini Pro в нашому магазині >>>