Наш герой на Міжнародному біговому напівмарафоні у Львові

29 жовтня у Львові відбувся міжнародний біговий захід - GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017. Це був вже другий за рахунком Львівський напівмарафон, і зібрав він 2250 бігунів з 25 країн світу!

До грандіозної спортивної події міг приєднатися будь-хто - професіонали і любителі, дорослі і діти. Компанія Run Ukraine, організатор цієї події, запропонувала учасникам традиційні індивідуальні дистанції: 21, 10, 5 або 2 км, а також естафетний забіг.

Національний рекорд

Під час GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 Володимир Сковородка встановив національний рекорд України. Він став першим спортсменом в Україні, який пробіг дистанцію 21 0975 км в повній екіпіровці пожежного, вага якого досягає 17,5 кг. Фінішував Володимир з часом 2:14:53.

Після перемоги його багато хто запитував: "Як ви стали переможцем? Що потрібно зробити? "Володимир відповідав:" Потрібно всього лише зробити перший крок і бігти назустріч приємній легкості і гарному настрою.”

Життя прекрасне! І ми ще раз переконалися, хоча і сумнівів не було, що завжди можна перемогти негоду, особливо - заради незабутніх фінішних емоцій.