Наш ФОТО звіт з АВІА виставки

Друзі, величезне спасибі всім, хто прийшов насолодитися сучасною авіатехнікою і відвідав нашу виставку, яка проходила в Житомирі 11-12 серпня. Раді були зустрітися з вами на всеукраїнському зльоті, де наша компанія представляла не лише авіатехніку, а й електровелосипеди та багато чого ще.

Якими були ці дні і як проходила авіавиставка - дивіться наші фото. Вони, звичайно ж, не можуть передати всі ті емоції, які ми дарували один одному, але впевнені - ця виставка змогла зарядити вас неймовірно великим позитивом!

Як ми і обіцяли раніше, була величезна кількість людей, приємні знижки, акції, смакоту і безкоштовний тест драйв. Будь-який бажаючий міг здійснити політ.

Літак VAN'S RV-14

 

Велокріплення

У цьому році на щорічний зліт малої авіації ім. Королева приїхали гості не тільки з України. Досвідчені пілоти з задоволенням демонстрували свій професіоналізм, вражаючи гостей фігурами вищого пілотажу, а літаки - своїми маневрами.

Приємно знати, що там багато сучасних людей цікавиться інноваційними технологіями, авіацією, електротранспортом. А це - транспорт майбутнього!

Друзі, величезне спасибі всім, хто прийшов насолодитися сучасної авіатехнікою і відвідав нашу виставку, яка проходила в Житомирі 11-12 серпня. Ради були зустрітися з вами на всеукраїнському зльоті, де наша компанія представляла не тільки