Набір EcoFlow DELTA Max 2000 + DELTA Max Extra Battery Bundle

Набір EcoFlow DELTA Max 2000 + DELTA Max Extra Battery Bundle

Арт: EB-06576
Очікується
198 998  грн
Кредит  від 0,01%
Розстрочка online

У набір входить: EcoFlow DELTA Max 2000 + DELTA Max Extra Battery Bundle

EcoFlow DELTA Max 2000 

Вихідна потужність 2400 Вт для живлення до 15 пристроїв одночасно. Можна вмикати електроприлади потужністю 3400 Вт із технологією X-Boost. Це означає, що під час відключення електроенергії або відключення електроенергії ви можете продовжувати вмикати холодильник, мікрохвильову піч, сушарку та багато іншого. Ідеальний генератор енергії для резервного живлення.

Залишайтеся з енергоживленням, незважаючи ні на що. DELTA Max може підключатися до сонячних панелей EcoFlow для забезпечення високої швидкості заряджання. Порівняно з газогенератором (ціна газу, шумна робота, технічне обслуговування) - DELTA Max ідеальна покупка!

Більше, ніж сонячний генератор. Заряджання від мережі змінного струму, сонячної батареї, автомобіля або інтелектуального генератора EcoFlow. Заряджання від 0 до 80% за 65 хвилин через розетку. Або отримаєте швидкість до 3400 Вт, об'єднавши сонячну зарядку та інтелектуальний генератор EcoFlow.

Акумуляторна електростанція, що розширюється, ємністю 2016 Вт·ч. Зв'яжіть дві додаткові батареї, щоб отримати величезну потужність 6048 Втч, щоб ваш будинок мав енергоживлення у будь-якій надзвичайній ситуації.

 

DELTA Max Extra Battery Bundle

Додаткова ємність 2016 Втч. Збільште ємність DELTA Max до 6048 Втч із двома додатковими батареями DELTA Max Smart Extra, що дасть вам більше резервного живлення у надзвичайних ситуаціях.
Додайте до двох додаткових акумуляторів до портативної електростанції DELTA Max, що зробить її ідеальним генератором на відкритому повітрі для кемпінгу чи подорожей без мережі.
Зарядіть акумуляторну станцію DELTA Max і додаткову батарею менше ніж за 2 години.
DELTA Max – це більше, ніж сонячна електростанція, заряджання від розетки змінного струму, автомобіля або інтелектуального генератора EcoFlow.
Живлення майже всього - генератор енергії, який може живити 99% ваших пристроїв і підтримує до 15 пристроїв одночасно.

НЕ ПІД'ЄДНУЙТЕ додаткову батарею DELTA Max до зарядної станції DELTA Max під час розряджання або заряджання; якщо вам потрібно від'єднати кабель додаткової батареї, переконайтеся, що додаткова батарея DELTA Max та станція DELTA Max обидві вимкнені.

Зарядна станція:

Виробник EF ECOFLOW
Вага 48 фунтів
Розміри продукту 19,6 х 9,5 х 12 дюймів
Номер моделі виробу ‎DELTA Max 2000
Джерело живлення Сонячна енергія
Потужність ‎2400 Вт


Додаткова батарея:

Торгова марка EF ECOFLOW
Напруга 5 Вольт
Джерело живлення Сонячна батарея, батарея
Вага виробу 46 фунтів
Розміри продукту 18,3"Д x 9,3"Ш x 11,1"В

Оплата товару доступна різними способами:
- Післяплата (оплата при отриманні товару на складі транспортної компанії)
- Готівкова оплата (кур'єру при доставці або при покупці у нас в офісі і точках продажу)
- Оплата на карту Приватбанку
- Оплата на розрахунковий рахунок (безготівковий розрахунок)

Доставка товару здійснюється в день оплати (якщо товар в наявності). По Києву доставка БЕЗКОШТОВНА. По Україні доставка здійснюється Новою Поштою (або іншою транспортною компанією) за рахунок покупця.

Більше про доставку та оплату - у розділі >>>

Поки немає інформації