MYBRO - електромотоцикли від українського виробника

Шанувальники двоколісного виду транспорту знають, що такі бренди, як Tesla, Volvo, Nissan Leaf і Toyota вже давно випускають електричні мотоцикли, які все більше і більше підкорюють серця екстремалів. Все, що створюється сьогодні, акцентує увагу на комфорті і простоти в житті людей. Зрозуміло, авторинок не стоїть на місці, ми всі є свідками, як світ поступово переходить на електротранспорт. І це стосується мотоциклістів.

Українська команда MYBRO ретельно і досить скрупульозно відбирала найкращі компоненти, щоб представити всім охочим своє творіння - мотоцикли MYBRO на 100% електричній тязі.

Мотоцикли MYBRO - не перші в світі і не перші в Європі! Однак з впевненістю можна сказати, що бренд MYBROelectricmotorcycles – перший електромото бренд України!

Любителі мотоциклів, зверніть свою увагу на український бренд MYBRO, який вже розробив чималу серію моделей електричних мотоциклів для справжніх поціновувачів якості, краси і адреналіну.

У чому переваги електромотоцикла перед їх бензиновими побратимами?

  • По-перше, це екологічний вид транспорту, оскільки він не забруднює навколишнє середовище вихлопними газами.
  • По-друге, електромотоцикли абсолютно безшумні, що є великим плюсом на дорозі.

Як тільки ви купите мотоцикл з електромотором, ви відразу побачите, наскільки великою буде економія коштів, адже тепер ви не будете купувати бензин.

Електричні мотоцикли вибирає той, хто йде в ногу з часом, хто стежить за інноваціями і хоче відчути смак життя по повній.

Ви можете стати одним з володарів стильного байка MYBRO, оточивши себе захопленими поглядами пішоходів. Будьте впевнені - без уваги ви точно не залишитеся. Летячи по вулицями свого міста, ви не залишите після себе тумани гару і неприємнго запаху, що дуже важливо для навколишнього світу. MYBRO знає, що вам потрібно!

Купити електромотоцикл MYBRO (Україна) >>>