Моноколесо - новий вид транспорту

Сьогодні вже нерідко на вулиці можна зустріти людей, які використовують інноваційний і незвичайний вид транспортного засобу - моноколесо.

Це новий, електричний, сучасний пристрій, що має футуристичний зовнішній вигляд. На вигляд моноколесо виглядає, як звичайне колесо з прикріпленою до нього платформою для ніг, на якій людина стоїть конкретна людина під час їзди. Цей транспортний засіб цілком можна назвати молодіжним позашляховиком нового покоління. На ньому можна їздити не тільки по якісному асфальту, але і по траві, грунтовій дорозі, а деякі навіть їздять по снігу, хоча це моноколесо призначене для використання в більш теплу погоду.

Які переваги використання моноколеса?

Екологічність

Цей вид транспорту не використовує жодного граму газу або бензину, живиться моноцикл від вбудованого акумулятора, який можна заряджати від звичайної розетки.

Легко навчитися їздити

Навчитися добре їздити на моноколесі можна і за годину. Але, все ж, потурбуйтеся про свою безпеку: придбайте комплект захисного обладнання (шолом, наколінники, налокітники). Якщо на монокциклі вчиться їздити дитина, то необхідно почати навчання під наглядом батьків.

Стильний дизайн

Сьогодні існує досить багато моделей моноколес, підібрати відповідний по дизайну - не складе труднощів. Ви можете купити моноколеса не тільки в різних колірових гамах, а й за розмірами, стилем.

    

Купуючи моноколеса в нашому магазині, Ви отримуєте не тільки новий вид транспортного засобу,  але і екологічність, мобільність, швидкість і компактність стильного зовнішнього вигляду.