Моноколесо чи гіроборд? Робимо вибір
Сьогодні моноколеса і гіроборди для багатьох шанувальників модних новинок стали улюбленим видом засобу пересування і розваги. А все тому, що за допомогою таких компактних апаратів з електроприводом, що працюють від акумуляторної батареї, можна вирішити проблему переміщення міськими транспортними заторами.
Одночасно такий стильний електротранспорт дозволяє приємно проводити час серед однодумців в паркових зонах.
Що краще моноколесо або гіроборд?
Як можна однозначно дати відповідь на це питання? Це не реально! Все залежить від характеристик конкретної моделі, вашої спритності і вимог до транспорту. Тому ми перерахуємо в порівняльному ключі всі особливості і можливості цих видів електротранспорту, а обирати - вам.
- Пробіг на одній зарядці батареї у моноколеса може перевищувати 100 км. У гіроборда цей показник становить максимум 25 кілометрів.
- Максимальна швидкість потужних моноциклів досягає 40 км/год, в той час як навіть найспритніший гіроскутер можна розігнати максимум до 18 км/год.
- Моноколесо є більш компактним, але і більш важким виробом, його вага може досягати 18 кг.
- У моноколеса для його транспортування є зручна ручка, у гіроборда - сумка, що йде в базовому комплекті.
- Гіроборд розрахований практично на всі вікові категорії. На моноколесі можуть їздити лише досвідчені дорослі пілоти.
- Гіроскутери обладнані невеликими колесами, так як вони призначені для їзди по рівній поверхні.
- Більшість моноциклів вигідно відрізняються великим діаметром колісних дисків. Така перевага підвищує комфорт їзди, нівелюючи нерівності дорожнього полотна.
- Максимальна вантажопідйомність гіробордов - 100 кг, моноколіс - до 150 кг.
- Навчитися водінню гіроскутера можна за 10 хвилин, оскільки цей пристрій обладнаний двома колесами. Розвиток навичок їзди на моноциклі зажадає більше часу, а з урахуванням високих швидкісних характеристик - більш ретельного дотримання запобіжних засобів і правил безпеки.
Тепер ви вже можете зробити висновок, наприклад: компактні ізручні гіроборди призначені більш для розваги, а більш потужні функціональні моноколеса – для дальних поїздок з серйозними намірами.
І той, і інший вид електротранспорту може стати незамінним помічником при поїздці на роботу по пішохідних зон, скверів, у дворах і парках в обхід транспортних магістралей.
Друзі, купуйте те, що вам подобається, навчайтесь кататисі - і насолоджуйтесь прогулянками електротранспортом.