Моноколесо: екологічність, мобільность, швидкість

Сьогодні вже не рідкість, коли на вулиці можна зустріти людей, що катаються на моноколесі. Чому вони вибирають цей інноваційний і незвичайний вид транспортного засобу?

Комусь важливо вибрати безпечний і маневрений девайс, іншому - довгограючий, а третьому - найшвидший. Останній особливо актуальний для райдерів, які планують їздити по гладким і рівній поверхні, тротуарах і асфальтованих дорогах.

Моноколесо - це відносно новий електричний пристрій, що володіє футуристичний зовнішнім виглядом. На вигляд воно виглядає, як звичайне колесо з прикріпленою до нього платформою для ніг, на якій райдер стоїть під час їзди.

Моноколесо цілком можна назвати молодіжним позашляховиком нового покоління. Щоб їздити на такому транспорті, який здатний розганятися до 40-50 кілометрів на годину і більше, потрібно значний досвід, вміння добре балансувати і контролювати транспортний засіб, швидко приймати рішення в складній дорожній ситуації.

Однак перевагою моноколеса є те, що їздити на ньому можна не тільки за якісним асфальту, але і по траві, грунтовій дорозі, а хтось успішно пересувається і по снігу, хоча моноколесо призначене для використання в більш теплу погоду.

Той, хто робить акцент на екологічність, однозначно вибере моноколесо, адже цей вид транспорту не використовує жодного граму газу чи бензину, живиться  моноцикл від вбудованого акумулятора, який можна заряджати від звичайної розетки.

У нашому каталозі кожен зможе підібрати собі ту модель моноколеса, яка відповідає всім вимогам. Ви можете вибрати моноколеса з хорошими акумуляторами, 16-дюймовим колесом, зручними підніжками і сучасним дизайном - в принципі, це головні переваги всіх конструкцій. Є моделі, які вважають за краще райдерамі, які прагнуть до супершвидкості. Такі вироби відрізняються футуристичний дизайном, непоганий прохідністю (можуть їздити по пересіченій місцевості) і дуже ємною батареєю (вистачає на 100 км).

Сьогодні існує досить багато моделей моноколес, підібрати відповідний по дизайну - не складе труднощів. Ви можете купити моноколеса не тільки в різних колірних гамах, але і за розмірами, стилю.

Навчитися добре їздити на моноколесе можна і за годину. Але, все ж, потурбуйтеся про свою безпеку: обзавестися комплектом захисного обладнання (шолом, наколінники, налокітники). Якщо на моноколесе вчиться їздити дитина, то необхідно почати навчання під наглядом батьків.

 

Купляючи моноколесо в нашому магазині, ви отримуєте не лише новий вид транспортного засобу, а й екологічність, мобільність та швидкість.