Молодіжний міський міні-електромобіль Toyota i-Tril - без керма і педалей

На Женевському автосалоні було представлено величезну кількість нових інноваційних моделей автомобілів і, як завжди, ультрасучасні електричні транспортні засоби. На цей раз і Toyota, яка робить ставку на водневі паливні елементи, вперше дебютувала зі своїм прототипом електромобіля.

Toyota, у співпраці з дизайн-студією ED² з Ніцци, розробив концепт-кар під назвою «i-Tril». Можлива цільова аудиторія - молодь, а також вишукана, ведуча активний спосіб життя, жінка 30-50 років з насиченим способом життя.

Як стверджують розробники, було поставлено питання: що чекає від нас майбутнє покоління? Команда дискутувала і багато працювала. Відповіддю став 3-х місцевий невеликий електромобіль вагою 600 кг, який має стати альтернативою компактному міському транспорту, до числа якого можна віднести хетчбеки і мотоцикли.

Заявляється, що пробіг електрокара i-Tril на одному заряді складає понад 200 км, присутня система розпізнавання голосових команд і повністю безпілотний режим водіння. Також особливістю електромобіля стала система Active Lean, яка використовує принцип, який застосовується в мініатюрних електрокарах Toyota HA-MO, створених на основі концепту i-Road. Ця технологія забезпечує машині при поворотах кут нахилу, який не дозволить їй перекинутися.

Для управління електро автомобілем i-Tril замість керма і педалей акселератора і гальма застосовуються два джойстика для кожної руки.